Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


PetrM
06.04.2013 20:10:57
on-line

Pilot mě příjemně překvapil, rozhodně má seriál lepší premisu než Foxovský The Following (kterému bohužel už potvrdili druhou sezonu). Herecké obsazení je prvotřídní. Čtvrtek večer je bohužel pro NBC prokletý a pilot nedokázal ve sledovanosti konkurovat ani x-tým dílum Scandal nebo Elementary. Myslím, že z toho bude pěkná jarní miniserie.

V článku bych nahradil spojení "perfektní ratingy" spíše popisem "ne úplně katastrofální ratingy" protože NBC je skoro v komatu. Sám mám třeba Chicago Fire velmi rád, ale při své sledovanosti by byl na Foxu nebo CBS zrušen po první sezoně.

Stejně jako u The Following, žijí patrně američtí cenzoři na jiné planetě než já a mají diametrálně odlišné představy co lze pustit do vysílání - podřezávání hrdel, tepenné krvácení, kanibalismus, resekce orgánů zaživa a mučení jsou v pořádku, ale nedej bože aby někdo řekl sprosté slovo nebo ukázal ženské ňadro - to by americké maminky sepisovaly petice za mravní ohrožení mládeže. Pokud to někdo chápe, dejte vědět, rád se poučím.

Davies182
06.04.2013 14:23:33
on-line

Ajaj , tohle nebude nic pro ochránce zvířat - mám neblahé tušení, že mimimálně několik těch Willových pejsků nedopadne zrovna nejlépe..!
btw to, co v pilotu po herecké stránce předvádějí oba hl. představitelé, je prostě neuvěřitelné.

sliceoflife
06.04.2013 13:34:50
on-line

Kde?
Dobrý den,

jsem obdivovatelem doktora Lectera řadu let, rád bych se autora zeptal, kde se mohu na zmíněný seriál podívat - nenašel jsem, že by NBC umožňovala online vysílání.

Děkuji.

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.