Chtěli jste nášup? Slabší povahy tentokrát dopředu důrazně upozorňujeme, že v aktuálním výplachu z obýváků hollywoodských celebrit nebude nouze o spousty svlečených hereček, krve a vystřílených nábojů. Snad už bylo naprosté většině čtenářů osmnáct.

Na rozehřátí začneme jednou žhavou líbačkou: v brazilském Sao Paolu se minulý týden muckovaly Sharon Stone a Kate Moss. Ze sladké pusinky a láhve šampaňského se v aukci podařilo vytřískat třiapadesát tisíc dolarů pro nadaci na výzkum rakoviny. Pěkné! U penízků ještě chvíli zůstaneme, přesněji u kulatých čtyřiceti tisic babek. Zhruba tolik dal totiž za narozeninový dárek pro Kristen Stewart v podobě pera značky Bentley pobledlý Robert Pattinson. My zůstaneme u klávesnice. Zaskočíme i na pohřební ceremoniál zesnulé Margaret Tratcher. Železné Lady se z cesty musel klidit samotný Iron Man 3, jehož premiéra byla v Londýně naplánována na středu. Posunutí o celý den z důvodů hrozících nepokojů a dopravních zácp snad nikoho... no, nezabilo. Když Brad Pitt rozdává autogramy, je vše v pořádku. Co když ale na MTV Awards sám zažádá Selenu Gomez o klikyhák pro své děti? Zpěvačka a hvězda Spring Breakers prý studem málem omdlela. A nebudeme vás už napínat, tady máte první slibovanou polonahou krásku: na čerstvě zveřejněné fotografii pro magazín Rolling Stones je pětadvacetiletá Angelina Jolie. Mňam!

Za mořem si páry běžně obnovují manželský slib a užívají druhé líbánky: aktivní noc tak probděl Matt Damon po boku své femme fatale, Luciany Barroso. Svědci? Ben Affleck a Jen Garner. Nemyslete si, že je Amanda Seyfried stydlivá, to vůbec! Prostě si během neortodoxního focení pro časopis Allure vytáhla nejkratší sirku, a musela tak na přání tvůrce lechtivého článku jako jediná zůstat oblečená. Podobný osud se naštěstí vyhnul jejím kolegyním: Jennifer Morrison z Dr. House, Naye Rivera z Glee a Clare Bowen z Nashville. Díky... fotografovi! Když už jsme u těch hereček, tak Star magazine vybral ty "nejnenáviděnější". Kromě jiných se v žebříčku neztratí třeba Katherine Heigel, JLo nebo nekrásnější Gwyneth Paltrow. Co na to Tony Stark, nevíme. Stýská se vám po Beverly Hills 902 10? Tak si v červnu zajeďte do Las Vegas, kde si na turné tanečníků Chippendales zatrsá Ian Ziering! Steve Sanders je stále v perfektní kondici, na překvapivou nabídku tak prý kývl rychleji, než stačil agent populárního hudebního uskupení doříci větu.

Na závěr jedna speciální laskomina. Eddieho Kaye Thomase budou mnozí z vás znát spíše pod jménem Paul Finch z Prciček. Co se stane, když Eddie do svého domu v Hollywood Hills přivolá policii z důvodu ohrožování na zdraví? Šokovanou ženu na párty, kde Finche ohrožovala nožem, následně zpacifikovali samotní S.W.A.T., vážení! Tomu se říká mít dobré konexe.