Pokud si v úvodu dnešního "star výplachu" dovolím drze podotknout, že půjde o vskutku třeskuté ohlédnutí za minulým hollywoodským týdnem, opravdu zde bude nešťastnou roli hrát také zavrženíhodný bombový útok v Bostonu... Ale už žádné smutné dvojsmysly: ani celebrity jednoduše hrůzný akt neignorují, naopak. Co všechno se tedy čerstvě událo v životech našich televizních oblíbenců a oblíbenkyň?

Tara Reid z polonahých Prciček už dávno není žádná mladice, herečce pomalu táhne na čtyřicítku. Ubývají však veselé Vicky s přibývajícím věkem přímou úměrou také mozkové buňky? Svět totiž obletěla zpráva o Tařiném chování v losangelském obchodě s oblečením, kde po udivené prodavačce požadovala zákaznickou "slevu za slávu". Benefit za tvář značky All Saints ti platí jen v Paříži a Anglii, děvče! A teď tedy ten Boston poprvé... Oběti atentátu navštívil během natáčení jeho nového snímku věčně rozesmátý Bradley Cooper. Tomu se říká podpora! A pak že bývá v nemocnicích nuda. Sfoukneme rovnou i další hvězdnou část maratonského neštěstí? Fajn - veliký hudební comeback totiž ohlásili Marky Mark and the Funky Bunch. Kdo že? No přeci Mark Wahlberg a jeho hip-hopový sen z přelomu osmdesátých a devadesátých let! Důvod návratu? Peníze získané z koncertní šňůry by měly putovat nejen k pozůstalým obětí. Tak schválně, kdy tahle kachna uletí. Teď jedna hubená paparazzi momentka Denise Richards: pamatujete na kočku Carmen z Hvězdné pěchoty? Ano? Tak bacha na oči... nikdo nemládne!

Řízení pod vlivem je častým neduhem mnoha rozdováděných smrtelníků. Jeden extrémně pikantní zářez si nedávno udělala i přidrzlá Reese Witherspoon se svým manželem. Když je totiž podnapilé zastavili atlantští policisté (Ricku, haló?), častovala je údajně herečka hodně ostrými nadávkami a výhrůžkami typu "víte vy vůbec, kdo já jsem?". Tohle už nesmaže ani uvědomělá omluva. Když jsme u těch pardonů... překvapená Zooey Deschanel byla v živém zpravodajském vysílání stanice FOX označena za jednu ze strůjkyň bostonské tragédie. To zní jméno Dzhokhar A. Tsarnaev vážně tak podobně? Uf. Aspoň, že to seriálová stálice z New Girl bere s nadsázkou. Proč se Ben Affleck uskrovňuje? Talentovaný režisér se po vzoru již více než miliardy lidí rozhodl, pomoci válkou rozvrácené zemi Kongo. Oscarový tvůrce hodlá do 5. května (od konce dubna) vyžít s necelými dvěma dolary na den, aby podpořil charitu. Smekáme! Chybí vám tu svaly? Osvěžit rubriku by opět mohl wrestlingový zabiják Dwayne Johnson. The Rock má za sebou nouzovou operaci potrhaných břišních svalů po neúspěšném matchi s Johnem Cenou. Mlátička po zákroku záhy na Twitteru vtipkoval o plandajících střevech, takže v pořádku.

Co by to byl za konec bez erotiky? Peter Dinklage pózoval pro Playboy, přičemž v rozhovoru sám sebe označil za "DwILFa". Vážně potřebuje obměna provařeného slovního spojení - aktuálně tedy v podobě Dwarf I´d Like to Fuck - obšírnějšího komentáře?