Tak jsme tu zase s galerií plnou geeků, cool kostýmů, sexy bab a profesionálních cosplayerů. Jestliže jsem si při přípravách minulého článku zoufal, že jsem musel projít haldu fotek a že bylo těžké vybrat to nej, tak vůči Wonderconu 2013 to nic nebylo. Ty stovky prohlédnutých fotek byly výzvou a zvolit ty nejlepší, nejzajímavější, nejvíc sexy nebo jakkoliv z davu vyčnívající snímky byl téměř nadlidský úkol. Ale podařilo se. A tady je výsledek.

Stejně jako na PAX East, i na Wondercon dorazili Batman, Catwoman a Bane.

Nejčastěji se však objevovaly kostýmy Jokera a jeho věrné společnice Harley Quinn. Dorazila i Poison Ivy.

Jestli se vám minule líbila Lady Loki, tak tahle série vás dostane. „Hulkyna“ naštěstí chybí.

Nechyběli ani pánové z Marvelu a jejich vymazlené oblečky.

Je to jasné. Mad Moxxi je oficiálně nejvíc sexy cosplayem. Takže vás o kostým této obdařené ženštiny nemůžeme připravit ani tentokrát.

Vždy jsem si myslel, že Leeloo z Pátého elementu je nejodvážněším kostýmem. Z omylu mě vyvedl až tenhle cosplay Witchblade. A teď mě omluvte, jdu hledat spadlou čelist. A pokud by to někomu nestačilo, tak tady je pár dalších luxusních kousků.

Ani na Wonderconu nemůže chybět seriálové okénko, které ovládla Hra o trůny. Scorpius z Farscape rozhodně potěšil.

V módě jsou stále i želví ninjové.

A na konec zase nějaká ta směska toho nej. Lorda Helmu a Barfa, Johna Coffeyho ze Zelené míle doplnila Vanilopka, Predátor a Grumpy cat. No a aby tahle partička byla ještě trochu víc podivnější, na všechno dohlíželi mariňáci z Vetřelců.

Který kostým se vám líbí nejvíce?

P.S.