Nečekaně přecomicsováno! Tsunami pikantních drbů (o Angeliných ňadrech už jistě všichni dávno víte) znovu zaplavuje nebohé čtenářstvo na TVZone, tento týden navíc přinášíme jednu obzvláště hutnou svatební novinku, která jistě pořádně zamíchá pořadím v Bitvě buchet na MovieZone. Která z nejoblíbenějších hereček se kvůli vdavkám nejspíše podívá na samé dno klikacího žebříčku? Lidé, čtěte!

Tak fajn, povíme si to bez dalšího mučení - je jí Keira Knightley. To ona se rozhodla, že si dobrovolně znepřátelí miliony fanoušků na celém světě, a po dvouletém vztahu se poprvé (!) provdala za hudebníka Jamese Rightona z Klaxons. Znáte? Já taky ne. Tohle je vážně prča: že neuhodnete, co zapříčinilo raketový nárůst sledovanosti Panství Downton? No přeci Iron Man 3! Ale opatrně - pokud jste železňáka ještě neviděli, nechceme vám pochopitelně prozradit, proč. Jaký je ve snímku Happyho nejmilejší seriál? Ehm... tak teda sorry. Že má Arnold Schwarzenegger drsného syna, se nedávno přesvědčil DJ jednoho tanečního klubu za mořem. Vyvedený Patrick měl na umělce za mixážním pultíkem blbé řeči, údajně mu hrozil i rozbitím ciferníku. No, na téhle dýze už si nezatrsáš, Šváco juniore! A zase ten Iron Man. O tom, že je Twitter dílem geekovské zkázy, se přesvědčili fandové Marka Ruffala. Zelený kulturista zde totiž okomentoval potitulkovou scénu právě z poslední marvelácké pecky. Smash Hulk in the face? Nedávno jsme tu měli Daenerys bez make-upu, dnes se k ní přidává přírodní Jennifer Lawrence. Takto dorazila na premiéru Velkého Gatsbyho!

Jestli jste se teď trochu zadrhli u poslední fotky, tak na ní vážně je uřvaná držitelka Oscara Anne Hathaway. Mnohými nenáviděná herečka strávila desítky hodin v kadeřnictví, tuto fotku s ní opepřil Joshua Jackson aka Peter Bishop z Fringe. U foťáků ještě na moment zůstaneme, tentokrát ve společnosti Spider-Mana. Andrew Garfield si takhle chtěl v klidu zapózovat s herci divadelní hry Bull, když všechno pokazila jeho femme fatale Emma Stone. Rozdováděná Gwen Stacy se dopustila něčeho, čemu prý amíci říkají "photobomb". Nice! Že se Jesse Spencer z Chicago Fire na dovolené maže zeleným opalovacím krémem, a na pláži mu pak říkají Hulk, vás asi moc zajímat nebude, takže se posuneme raději k nejdůvěryhodnějším lidem Ameriky. To jsou žebříčky, co? Vrchní příčky tu okupují námořník Tom Hanks, astronautka Sandra Bullock nebo opilý Denzel Washington. Ke dnu naopak klesla upírka Kristen Stewart a agent Tom Cruise. What? Jo, zlomená srdce. Teď už se ale podívejte na obrázek níže, kde je skoro celá Smithova famílie. Věčně rozesmátý tatík Will na něm ukázkově ztrapňuje synátora na konferenčce k After Earth. To zas bude doma keců!

Aktuální hvězdný výplach uzavřeme naštvanou Hellen Mirren. Zabijácká důchodkyně z RED 2 ráda účinkuje i v londýnském divadle, naposledy třeba v roli Královny Elizabeth II. Rovnou v kostýmu pak byla známá herečka donucena vyběhnout uprostřed hry na ulici, a seřvat bandu bubeníků, mašírujících za gay music festival - jejich hlasitý pochod totiž přehlušoval divadelní vystoupení. Do nich, Victorie!