Léto je možná v plném proudu, ale to neznamená, že bychom si na TVZone neudělali čas na pořádně žhavý hollywoodský výplach. Dnes začneme fajn gestem Dona Cheadlea: oblíbený herec z Iron Mana si během předávání cen BET udělal neplánovaně čas k tomu, aby popřál brzké uzdravení čtyřiadevadesátiletému Nelsonu Mandelovi - významnému bývalému prezidentovi Jihoafrické republiky, který byl nedávno hospitalizován. Pěkné!

Rozhodně nemáme v plánu našim čtenářům radit, jak se správně stravovat. Ani si neotvíráme nutriční poradenství. To se jen na internetu nedávno objevila alarmující otázka na téma, kolik ještě hodlá zhubnout Amanda Bynes (Panna nebo orel, Hairspray), která se aktuálně chlubí svými 50-ti kilogramy. A chce jít ještě níž. Svět dále mluví také o kouzelném váhovém propadu Jasona Sudeikise, snoubenci zbožňované Olivie Wilde. O přemíře sexu tentokrát naštěstí nepadlo ani slovo, Třináctka asi jen neumí vařit. Kdopak se nám to přichomýtnul k první paparazzi fotce? Takhle se na nákupech v Beverly Hills snaží před bulvárem maskovat Charlize Theron. Tak snad příště... Na další propagační fotečce se teď můžete podívat na nové tváře parfémů Burberry. Ano, dámy a pánové, ta dlouhovlasá kočka je Sienna Miller v objetí svého partnera Toma. Už jen přivonět! Teď bacha, se sociální sítí Twitter nenadále končí Jennifer Love Hewitt z The Client List. Odradily ji prý neustálé výhrůžky a negativní komenty anti-fanoušků.

Geekové pozor, hrozí masový infarkt: Kaley Cuoco z populární Teorie velkého třesku je  zadaná! Princem v rudém pláštíku potom není nikdo jiný, nežli svalnatý muž z oceli, Henry Cavill. Takhle to čerstvému páru slušelo v Los Angeles. Tak kdo má stále rád restartovaného Supermana? Počítáte se mezi fanoušky Akt X? Nebo se alespoň živě zajímáte o problematiku UFO? V tom případě zajeďte na návštěvu k Russellu Crowovi, herec totiž až nezdravě často tweetuje vlastní názory a objevy na dané téma. Nejsme sami, Jor-Ele! Popojedem, a to na kole. Leonardo DiCaprio testoval svůj citibike v ulicích New Yorku, hledáčky přítomných turistů pochopitelně nezůstaly v klidu. Co se honí hlavou Kristen Stewart nevíme, herečce se ale líbí záhadná tetování. Na pravém zápěstí má ex-upírka mystickou osmičku, na levé ruce pak čtyři tajuplné vodorovné čárky. Asi nějaká ochrana před  Robertem Pattinsonem. Viděli jste už snímek Bling Ring? Rachel Bilson ano, a vůbec se jí nelíbil. Inu, žádný div, když i její "vykradený příběh" byl pro Sofiu Coppolu při natáčení inspirací. Trezory existují!

Máte rádi McDonald’s? Tak to se širokým obloukem vyhněte Jennifer Aniston, se kterou byste si určitě nerozuměli. Nesmrtelná Rachel se totiž v interview pro New York Magazine rozpovídala o její historce se snoubencem Justinem. Zamilovaný pár na výletě, prázdný žaludek a široko daleko jen mekáč. Zdravě se stravující Jenn nezbylo, než si "dopřát" hamburger, načež prý z šokující fyziologické reakce (tj. blití) málem skončila na pohotovosti. Super reklama, ne?

UPDATE: Tak to bylo rychlý - Supík a Cuoco se po týdnech rozešli. Heh.