Další díl zajímavých a zábavných fotek z Twitteru je tady, takže bez zbytečných keců pojďme na to.

4. červenec je už sice za námi, ale rozhodně vás nemůžeme připravit o tyhle fotky z párty, kterou pořádal Nathan Fillion, protože si tam pozval pár svých kamarádů a některé z nich budete určitě znát. (Nápověda: Lyndsy Fonseca, JR Bourne, Tahmoh Penikett, Michael Trucco.)

Menší oslavu měl i Norman Reedus a objevil se na ní jeho bývalý kolega z Živých mrtvých Joe Bernthal. Ten měl navíc vzkaz pro všechny, kteří kvitovali jeho odchod ze seriálu. Taky tě máme rádi, Joe.

Na Comic-Con se každý připravuje po svém. Zatímco si Katee Sackhoff užívá hotelového pokoje a kadeřnice, Cobie Smulders zachytila, jak nocují fanoušci. #OccupySDCC

Comic-Con však neslouží pouze k setkání fanoušků s herci, ale čas od času se zde střetnou i bývalí kolegové, které jsme už nějakou dobu pohromadě neviděli. No a některá setkání zase tak příjemná nejsou. O tom se ostatně přesvědčila i jinak usměvavá Molly C. Quinn.

Tahle parta se ale viditelně bavila nad míru. Návštěvníci panelu Dextera zřejmě potěšilo i překvapení v podobě Doakse a Rity. Surprise motherfuckers.

A bavili se i naši staří známí z Community. Takhle se chystali na vystoupení na Comic-Conu. Na druhé fotce si pak můžete udělat představu o tom, kolik fanoušků se na ně přišlo podívat.

Říkali jste si někdy, co asi dělá takový Josh Radnor, když zrovna netočí Jak jsme poznal vaši matku? Kromě práce na různých indie filmech si rád zajede do Jižní Ameriky. Tady se nechal zvěčnit u inckých ruin Moray v Peru.

Showbyznys je však neúprosný, takže hurá zpátky do San Diega na Comic-Con. Takhle se svými seriálovými kolegy spěchal na panel. Opět snímek fanoušků, kteří na své oblíbence čekali. Proti Community ovšem slabota.