Skandály si neberou dovolenou. Nikdy. O peprné informace, legrační zprávičky a šokující odhalení je holt nejen v Hollywoodu postaráno každý den, celebrity se musí mít na pozoru pomalu i před všudypřítomnými foťáky v mobilních telefonech náhodných kolemjdoucích, a neotevírat si nikde zbytečně pusu. Nad čím vším si hvězdný bulvár s úsměvem smlsnul v uplynulých dnech?

Děláte si rádi srandu z Nicolase Cage? Je vám poslední dobou sporné "herectví" bývalého hrdiny pecek jako Skála nebo Con Air proti srsti, utahujete si často s Nicových grimas? Tak se mějte na pozoru, protože Amerika má ve svých pařátech novou zbraň hromadného ničení: kdosi se totiž vloupal do domu Cageovy exmanželky, a ukradl odsud mj. kompromitující hanbaté fotografie právě filmového Ghost Ridera. Prý se dokonce jednalo o akty z dávných postelových hrátek mladého páru! Momentálně chci zavraždit svou představivost...

Ve studiu Marvel v posledních dnech vtipkují, že dal Disney speciální povolení Tomu Hiddlestonovi, být několik následujících týdnů extrémně milý na děti. Tedy žádný vesmírný záporák! V propagačních videích k novému Thorovi: Temnému světu sympatický herec například tančí po školkách s tričkem Thora, nebo vypráví historky o tom, kterak mu na place Chris Hemsworth ukazoval fotku svého dítěte, na níž byl ovšem Bůh hromu shodou okolností vyblejsknut v rouše Adamově. Loki tisku vysvětloval, že se v tu chvíli necítil zrovna dobře.

Borec Tom Cruise je pořád v pytli z rozvodu s Katie Holmes - kolik je to už vlastně měsíců? Nebo se to Ethan Hunt alespoň chystá tvrdit u soudu, k němuž se naneštěstí pomalu ale jistě schyluje. Proč? Táta údajně nemá čas na výchovu dcerky Suri, vidí se s ní maximálně čtyřikrát do roka. A Tomova obhajoba? Snaží se dle vlastních slov co nejvíce točit, aby na nic jiného nemyslel a psychicky se nesložil. Jo, láska. Občas pekelně bolí. Na druhé fotografii prosím vizte Salmu Hayek. Čím se herečka a čerstvá mamina chlubila na předávání cen BAFTA?

Každý z nás si sem tam ulije pořádný trapas. A nejinak na tom jsou i celebrity, nedávno pak jmenovitě Natalie Portman. Ta si chtěla během jednoho obzvláště stresujícího interview udělat větší pohodlí, načež si sedíc přehodila tak nešikovně nožku přes nožku, až se uhodila do čéšky. Bolest, řev a slzy - snad se to časem objeví na Youtube. Ryan Reynolds s Blake Lively jsou nejspíš za mořem za pěkné domácí lenochy. Objevili se spolu totiž před týdnem na červeném koberci, a zahraniční periodika hned šílí radostí. Takhle jim to spolu s nejen Michaelem J. Foxem slušelo na benefiční akci v souvislosti se zákeřným Parkinsonem.

Je obecně známo, že kdekoliv se objeví Sacha Baron Cohen, lidé se nenudí. Tak třeba poslední ceremoniál předávání cen BAFTA, o němž padlo slovo už výše: Borat si tu s kamarády herci připravil scénku, na kterou publikum do smrti nezapomene. V rámci převzetí ceny Charlieho Chaplina za komediální výkony zde Borat nejprve ukradl hůl stařence na vozíku. S ní poté předvedl typický "chapmanovský tučnáčí tanec", aby záhy nešťastně uklouzl tak, že sedící dámu... skopnul z pódia! Uf. Reese Witherspoon prodávala barák. Startovací cena byla deset mega, blondýna se však nakonec musela spokojit s "pouhými" 5.9 miliony dolarů. Tak aspoň něco.

Kdo to svým fanouškům posílá stylové přání k blížícímu se padesátiletému výročí seriálu Doctor Who? Moudří už vědí, že je na další fotce věčně usměvavá Alex Kingston. Je milé, když si někdo takhle vzpomene, nemyslíte? A popojedem. Zdali se jednalo o reklamu odvážnému Don Jonovi, či pro Scarlett Johansson porno vážně není žádným tabu, nevíme - herecká sexbomba se každopádně v novém Marie Claire netají tím, že společné sledování lechtivých snímků údajně prospívá partnerským vztahům: "Vyloženě toužím po tom, až jednou přijdu domů, a načapám takhle přítele!" To se někdo má. O tajnou propagaci chystané Bridget Jones's Baby se zřejmě dále snaží i Renne Zellweger, když jí z ničeho nic ruply nervy před novináři. Na vině byly neustálé pomluvy ohledně její domnělé poruchy se stravováním: "Nežeru, chodím do tělocvičny!" OK.

Úplně jinak se potom na problémy v souvislosti s váhou dívá čím dál propíranější (jak by ne, když se pomalu blíží druhé Hunger Games) Jennifer Lawrence. Ta se pro změnu vždy nestačí divit, jak je možné, že ve všech jejích filmech vypadá tak zatraceně dobře. "Cvičit mě nic a nikdo v životě nedonutí. Na place si během pauzy neustále říkám: Necpi se tolik, lidi to uvidí a bude zle! Ale já si prostě nemůžu pomoct!" zatím nic nevidim. Poslední dnešní exkluzivní shot uzavírá fotografie grupy v čele s Joaquinem Phoenixem, Scarlett Johansson (zase) a Rooney Marou. Takhle jim to spolu seklo na premiéře snímku Spikea Jonze Her v Římě.

Za týden zdar!