Neztrácejme drahocenný čas, a vrhněme se bez protahování na týdenní recap hollywoodských legrácek. Začneme menší hudební vložkou. Trávíte-li pětadvacet hodin denně na YouTube, možná jste již viděli nový šíleně zamilovaný a romantický videoklip Kim Kardashian a Kanye Westa, Bound 2. V něm se k sobě dvě populární persóny s nezměrnou láskou tulí, až pukají srdce. Seth Rogen a jeho kámoš James Franco se ale na celé divadlo nemohli dívat, a tak přišli s vlastní verzí, nazvanou jednoduše Bound 3. Další zbožňovaná trapárna je rázem na světě!

Neštvěte agentku Scullyovou! Nebo se svlékne. Přesně tak, Gillian Anderson se zase jednou rozhodla, bojovat za dobrou věc. A řekla si, že to lze bez problémů praktikovat i bez spodního prádla. Takhle se nechala vyfotit na protest destruktivním způsobům lovení ohrožených druhů ryb v severovýchodním Atlantiku. Snad se páni rybáři zamyslí. Amerika šílí, Ben Affleck je totiž gentleman! O tom, že tento mýtický druh mužů ještě nevymřel, se přesvědčil nejmenovaný fotograf. Podařilo se mu totiž nedávno zachytit Batmana, kterak zdvořile otevírá dveře své ženušce. Já... smekám!

Claire Danes je hrdá feministka, a chce, abyste si to dobře zapamatovali. V interview pro magazín Glamour se hvězda čím dál lepšího Homelandu rozpovídala mimo jiné o tom, jak je celý Hollywood totálně mimo: "Je to hovadina, neustále se potýkáme s problémy ohledně nerovnocennosti mezi muži a ženami. Ještě, že máme lidi jako je Lena Dunham." Do toho, holky. Už cvalíte bulvy na další plážové foto? Vedle hvězdy z Nashville, Hayden Panettiere, je na ní její ukrajinská láska z boxerského ringu. Drobná blondýnka o svém partnerovi prozradila, že má bobky ze svatby. Doporučujeme myslet na líbánky.

Milé dámy, bacha na podpásovku roku. Marvel si zadělal na strmý propad návštěvnosti nového Thora v kinech poté, co ze zdejších kanclů unikla nemilá informace: žádné líbání asgardského boha se spanilou Jane v jejich společných filmech nikdy neproběhlo. Nebo alespoň ne v plné míře. Žárlivá manželka Chrise Hemswortha (Pataky) totiž na place často usilovala o to, aby se Thor muckal výhradně s ní. Takže až zase v záběru uvidíte dlouhé hnědé kadeře, zakrývající obličej Natalie Portman, není to ona. Smůla. Elizabeth Banks trpí premenstruačním syndromem. Ten se projevuje třeba tak, že se Miri z ničeho nic rozpláče v autě před svými dětmi, line-li se z rádia smutná hudba. Herečka dále přiznala, že je samá modřina, jelikož často pije a potom si nepamatuje ani cestu domů, anebo že si ráda prozpěvuje sprosté písničky. Také před ratolestmi.

David Beckham má naprosto jasno v tom, kdo by jej měl případně ztvárnit na velkém plátně (Victoria před časem vzkázala, že by měl manžel vystřídat Craiga aka Jamese Bonda). Tudíž vězte, že pokud někdy v budoucnu opravdu dojde na biografický snímek o nejslavnějším fotbalistovi v důchodu, měl by se prý role zhostit Brad Pitt. A pokud to nevyjde, tak jedině Leonardo DiCaprio nebo Bradley Cooper, nikdo jiný. Následující dvě fotografie jsou z čerstvého velkého stříhání. Epickou návštěvu u kadeřnic si dopřály Paula Patton v její bílé minisukýnce, a věčně usměvavá Reese Witherspoon. Jak moc se tváře obou hereček změnily, posuďte sami.

Finiš se naneštěstí pomalu ale jistě blíží, a s ním i další fajnová (nebo hrozivá, jak chcete) momentka. Na té je Sharon Stone v odvážných šatech na Mezinárodním Filmovém Festivalu v Marrakéši. Myslím, že pokud bychom se časem dočkali i zcela průhledných šatů, tak zrovna u této herečky by nás asi už nic nepřekvapilo. Nebo ano? Udělení jakékoliv pocty je většinou pěknou událostí, která se však váže k poněkud smutnější okolnosti. Město New Jersey takto uctilo památku Jamese Gandolfiniho, když po něm pojmenovalo část tamnějšího ridgeského parku. Sopránovi vládnou.

Nevěříte, že je Iron Manova femme fatale, Pepper, pořádně drsná holka i ve skutečném životě? Tak pozor. Gwyneth Paltrow je totiž zcela upřímně u zádele (slušnost v článcích nadevše!), co si o ní myslí její odpůrci. Herečka se v jednom z nedávných interview neudržela, a poslala všechny své hatery do těch nejtemnějších míst. Kuráž nebo hloupý výrok, to nechť posoudí jiní. No, snad se holka objeví v Avengers dvojce!

A teď již malá perlička pro všechny fanoušky TVZone, kteří poctivě dočítají každý "celeb-výplach" až do úplného konce. Vězte, že pod tímto odkazem se skrývá dodnes přísně utajovaná fotografie Daviese182 a sličné uživatelky Balakriele, pořízená koncem října v ateliéru vesmírného korábu USS Enterprise. Geekem až do smrti! Za týden zdar.