Dočkáme se někdy filmového týdne, kdy nabídka špaténkových snímků v programu převýší kvalitní hollywoodské fláky? Nálož podprůměrných céčkových paskvilů je v bedně čím dál tím "štědřejší", tentokrát musí všechno vyvažovat například (toho častu ještě bratři) Wachowští, Gore Verbinski nebo Steven Soderbergh. Držme si palce, ať je líp – i když se na tyhle katastrofické srágory dá s kartonem piva a kamarády koukat, diváckému zdraví rozhodně neprospívají!

Bonus: Celkem fajn mysteriózní thriller Stephena Sommerse Neobyčejný Odd Thomas příští pondělí na JOJke v 00:25 brzy ráno.

PONDĚLÍ

Je to i můj život – Nova Cinema – 20:00
Je to jen vítr – Dvojka – 22:00
Vraždy podle předlohy – Prima – 23:25

ÚTERÝ

Útěk – ČT2 – 00:05
Jak se Vám líbí – TV Barrandov – 01:55
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách – Prima – 20:15
Pro hrst dolarů – TV Barrandov – 20:15
Big Hit – Nova Cinema – 21:40

STŘEDA

Oběti: Svědek – ČT1 – 21:00
Čas zabíjet – Jednotka – 20:20
Kukačka v temném lese – Dvojka – 22:00
Sexbomba od vedle – Prima COOL – 22:40
Černý motýl – Jednotka – 22:40

ČTVRTEK

Já, Natálie – ČT2 – 09:00
Hvězdná brána: Návrat – Fanda – 20:20
Velmi nebezpečné známosti – Nova Cinema – 21:45
Riddick: Kronika temna – Prima COOL – 21:55
Miloval jsem ji – ČT2 – 22:35

PÁTEK

Germinal – JOJ – 02:00
Lepší pozdě nežli později – Nova Cinema – 20:00
Blbý a blbější – Smíchov – 20:00
Zlatokopové v Arkansasu – TV Barrandov – 20:15
Harry Potter a Vězeň z Azkabanu – Nova – 20:20
Faster – Markíza – 20:30
Růžový panter – Jednotka – 21:30
Obávaný bojovník – TV Barrandov – 22:20
Rukojmí – Markíza – 22:30
Nájemní zabijáci – Nova – 22:55
Až do smrti – Prima – 23:15

SOBOTA

Rocky IV – JOJ – 00:40
Vládce temnot – Prima – 01:30
Návrat do budoucnosti – Nova – 09:05
Dannyho parťáci 2 – Markíza – 13:00
Svět zítřka – ČT2 – 13:45
Trosečník – Nova – 14:55
Forrest Gump – Markíza – 15:25
Poslední akční hrdina – Nova Cinema – 15:35
Warlock – Fanda – 16:35
Matrix – Nova Cinema – 20:00
Nikdy neříkej nikdy... – ČT1 – 20:00
Hon na myš – Smíchov – 20:00
Jáchyme, hoď ho do stroje! – ČT1 – 21:15
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly – JOJ – 21:30
Smrtonosná past – Prima – 22:00
Londýnský gangster – ČT2 – 22:15
Tropická horečka – TV Barrandov – 23:40
Podezření – Nova – 23:50

NEDĚLE

Extra život – JOJ – 12:55
Na Hromnice o den více – Nova Cinema – 14:45
Valkýra – Nova – 20:00
Kletba bratří Grimmů – Prima COOL – 20:00
Kovbojové a vetřelci – Markíza – 20:30
Rudý labyrint – Nova Cinema – 21:55
Sejmi je všechny – Nova Cinema – 22:05
Hra – Prima – 22:30
Hra o jablko – ČT2 – 22:40

SRAČKY

Úterý – 02:10 – JOJ – Far Cry
Úterý – 22:20 – TV Barrandov – Útok žraloka
Úterý – 22:40 – Prima COOL – Duchotřesení
Čtvrtek – 20:15 – TV Barrandov – Solární armagedon
Pátek – 22:25 – Nova Cinema – Mladí a pohřbení
Pátek – 20:15 – Prima love – Lady XXL
Sobota – 20:00 – Prima COOL – Vlna zabiják
Neděle – 17:05 – Fanda – Nebezpečná sopka