Je to bída. Koncem minulého (a začátkem tohoto) týdne nejspíš v Hollywoodu řádila chronická anorexie, v důsledku čehož se nám článek s celebritami smrsknul na informační minimum. Začneme s Kristen Bell a jejím manželem Daxem, kteří obyvatele planety Země otevřeně vyzývají k bojkotu. Dle Veronicy Mars by se totiž měly magazíny, které hvězdám nabízejí tučné šeky za čerstvé fotografie jejich novorozeňat, obrátit v prach: "Děti nemohou za to, že mají slavné rodiče!"

Poslech hudby je příjemnou kratochvílí, jíž dle všeho rádi zabíjejí čas kupodivu i oblíbení herci. Třeba Kate Beckinsale a Paula Patton určitě jejich vlastní MP3-ky jen tak neodloží, o čemž svědčí účast obou zbožňovaných koček na slavnostním ceremoniálu Grammy Awards. V takovýchhle nádherných šatech se holky promenádovaly mezi diváctvem.

Chris Hemsworth ví, jak zapůsobit na své fanoušky. Tenhle blonďatý borec si jednoduše moc dobře uvědomuje, jaká je jeho zatím nejslavnější filmová postava. A ne, překvapivě to není Chad z kraťasu Ollie Klublershturf vs. Náckové (fakt jsem si to nevymyslel), nýbrž mocný Bůh hromu, Thor. Nabušený Asgarďan se s Mjölnirem ukázal na letišti v Tokiu, kam odletěl propagovat své druhé soukromé marvelácké dobrodružství. Elsa Pataky zatím doma vysedává dvojčátka.

Pokud alespoň jedním okem sledujete aktuální americké sitcomy, určitě jste již o Modern Family několikrát zavadili. A tudíž také moc dobře víte, jaká panuje na place téhle čím dál energičtější šílenosti legrace. Herecké osazenstvo seriálu je jednou velikou rodinou i mimo natáčení, pro nezapomenutelné fórky se tady nechodí moc daleko. Takže co se asi může přihodit, když to unavená Sofia Vergara zalomí mezi jednotlivými scénami? Papírové kapesníčky jsou fajn věc.

Špičatozubci se zbláznili. Nebo určitě alespoň jedna z nich, jmenovitě Kristen Stewart, ta nejprofláklejší z upírek. Herečka totiž v nedávném interview prozradila, že než umře, musí si splnit jeden důležitý sen: ostříhat se dohola a na lebku si nechat vytetovat něco... úžasného. Rebélie, nebo ztráta soudnosti? Uf. Šlape Jennifer Lawrence na paty vzkříšenému prorokovi z Nazarethu? Tuhle fotografii hodil na net někdo, kdo považuje dávné cesty osudu zesnulé egyptské herečky Zubaidy Tharwat za Jennin minulý život. Je inkarnace mýtus?

Bulvární zklamání roku? Margot Robbie přichází o fanoušky. Stačila k tomu zprvu nenápadná ženská role v chystaném post-apokalyptickém sci-fi Z for Zachariah, plus tmavá brava na vlasy. A sexy blondýna ze Scorseseho posledního majstrštyku je rázem fuč! Tak se – naplněni nezměrným smutkem – alespoň pokochejte fotkou den ode dne krásnější Sandry Bullock. Takhle jí to před pár dny seklo na šestašedesátém ceremoniálu Directors Guild Awards v Californii.

Matka Ariel Winter (Alex Dunphy z Takové moderní rodinky) bude asi vážně hodně divná patronka. Jako by nestačilo, že křehká Ari údajně často trpí pod rákoskou jednoho ze svých rodičů, přidala se teď k dávnému obvinění pro ublížení na zdraví také čirá zlodějina. Žena, která seriálové Alex darovala život, totiž dle všeho dlouhodobě utrácí Arieliny herecké honoráře ze spořícího účtu, jehož je Winterová starší dočasnou správkyní. Vše se řeší soudně. Jak moc se asi dcerka těší na její jedenadvacáté narozeniny a oficiální odchod z domu? Držíme palce.

Za týden na viděnou!