V úterý brzy ráno se bude na TV Barrandov dát naladit takový zvláštní film – jmenuje se Výchovný tábor. Mila Kunis v něm po vzoru starší a drsnější G. I. Jane zavítá do jednoho výcvikového tábora, a dle indicií tu většinu stopáže stráví v těsném trikotu (s odhaleným pupíkem) a ženských shortkách (ty nohy!). Vedoucí kempu: ďábelský Peter Stormare. Na větší výplachovou guilty pleasure tento týden v bedně zřejmě nenarazíte, takže... troufnete si?

PONDĚLÍ

Nový svět – Nova Cinema – 20:00
John Rabe – Ctihodný občan Třetí Říše – Jednotka – 20:25
Navajo Joe – Prima COOL – 22:45
Údolí včel – Dvojka – 22:50
Lupiči paní domácí – Prima – 23:25

ÚTERÝ

Výchovný tábor – TV Barrandov – 02:10
Projekt A 2 – TV Barrandov – 21:25
Adelheid – Dvojka – 21:30
Pilní zloději – Nova Cinema – 21:35
Plivu na váš hrob – Prima COOL – 23:35

STŘEDA

Živnostník – ČT1 – 21:00
Maffiósso – Prima COOL – 23:05
Podivný zločin – TV Barrandov – 23:20

ČTVRTEK

Pomsta tygra – Prima COOL – 21:50
Mortal Kombat – Nova – 22:10

PÁTEK

Bledý jezdec – Nova Cinema – 15:55
Svatba naruby – Smíchov – 20:00
Harry Potter a Princ dvojí krve – Nova – 20:20
Pevné pouto – Nova Cinema – 21:55
Dým bramborové natě – Dvojka – 22:10
Batman začíná – Markíza – 22:20
Smrtící úchylka – TV Barrandov – 22:35
Kill Bill 2 – Nova – 23:15
Čelisti II – Prima – 23:15

SOBOTA

Vetřelec 3 – Prima COOL – 00:30
Dívka v modrém – Nova – 12:35
Honba za klenotem Nilu – JOJ – 12:35
Extra život – JOJ – 14:55
Osobní strážce – Nova – 15:10
Příklady táhnou – ČT1 – 15:20
Wonder Woman – Nova Cinema – 16:15
Drzá čela – Fanda – 17:05
Zakletý v čase – Nova Cinema – 20:00
Captain America: První Avenger – Nova – 20:20
Šéfové na zabití – Markíza – 20:30
V elektrizující mlze – Nova Cinema – 22:00
Válka gangů – Fanda – 22:00
Velký šéf – Prima COOL – 22:05
The Social Network – Markíza – 22:30
Stíny horkého léta – Dvojka – 22:35
Den, kdy se zastavila Země – JOJ – 22:35
Příliš krásná – TV Barrandov – 23:55

NEDĚLE

Elektrický jezdec – ČT1 – 00:05
REC 2 – Prima – 00:15
Zmražená pojistka – Nova Cinema – 00:15
Štvanec – JOJ – 00:55
Náhlý úder – Nova Cinema – 02:20
Mladí lvi – ČT2 – 09:35
Zná jí jako svý boty – JOJ – 11:25
Proroctví – Prima COOL – 11:55
Kate a Leopold – Nova – 15:50
Nekonečné léto 2 – Fanda – 16:50
Lara Croft – Tomb Raider – Markíza – 16:55
Smrtonosná past 4.0 – Prima – 20:15
Salt – Markíza – 20:30
21 Jump Street – JOJ – 20:30
100 000 dolarů na slunci – ČT2 – 21:45
Báječná léta pod psa – ČT1 – 21:55
Údolí stínů – Nova Cinema – 21:55
Vzorec pro vraždu – Nova – 22:10
Nezvratný osud 2 – Markíza – 22:25
Než ďábel zjistí, že seš mrtvej – JOJ – 23:00

SRAČKY

Středa – 22:15 – Nova Cinema – Kamufláž
Čtvrtek – 21:30 – TV Barrandov – Faktor 8 – Smrtící virus
Pátek – 00:30 – TV Barrandov – Bloodrayne 2: Vykoupení
Sobota – 20:00 – Prima COOL – Jurské komando
Sobota – 22:00 – Prima – Vnitřní nepřítel
Sobota – 23:45 – Jednotka – Vražda mezi přáteli