Opravdu silné filmové pecky na diváka tento týden výjimečně útočí již z jeho samého začátku. V pondělí tu tak máme jednu extrémně vydařenou špiónskou hru a kriminálního Geroge Clooneyho, ve středu do beden dorazí například chválená buddies-comedy s Iron Manem nebo německé mysteriózní drama s Madsem Mikkelsenem, Dveře. Polovina března se v telce celkově zatraceně vyvedla, udělejte si v nahrávacím zařízení místo navíc!

Bonus: Příští pondělí se před jednou hodinou ranní na Smíchově potkají romantičtí Singles.

PONDĚLÍ

Julia a Julia – Nova Cinema – 20:00
Michael Clayton – ČT2 – 21:55
Jeden musí z kola ven – Dvojka – 22:00
Veřejný nepřítel č. 1 – Nova Cinema – 22:25
Saw 2 – Prima COOL – 22:45
Francouzská spojka 2 – Prima – 23:25
Dotek zla – ČT2 – 23:55

ÚTERÝ

Kladivo na čarodějnice – ČT2 – 21:45

STŘEDA

Se slovníkem v posteli – Nova Cinema – 20:00
Sběratel polibků – Nova – 21:45
Kiss Kiss Bang Bang – Nova Cinema – 22:10
Dveře – Jednotka – 22:55

ČTVRTEK

Rambo II – Prima – 20:15
Sázka na smrt – Fanda – 21:05
Smoochy – Smíchov – 21:35
Vanilkové nebe – Jednotka – 22:00
Blade – Nova – 22:15
Pulp Fiction: Historky z podsvětí – Prima COOL – 21:55
Noc rozhodnutí – ČT2 – 22:30
Riddick: Kronika temna – JOJ – 22:55

PÁTEK

Superman 2 – Nova Cinema – 15:45
Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod – Nova Cinema – 20:00
Blázni ze stadiónu – TV Barrandov – 20:15
Indiana Jones a chrám zkázy – Nova – 20:20
Protektor – ČT2 – 21:00
Hra smrti – Prima COOL – 22:10
700 mil v sedle – Prima – 23:15

SOBOTA

Bitva o Midway – Prima COOL – 00:05
Dům v růžích – Prima – 02:05
Zachraňte Williho! – Markíza – 08:00
Zakletá Ella – Markíza – 10:45
Svět, kde se žebrá – Prima – 10:50
Penelope – JOJ – 11:20
Bez zpáteční jízdenky – ČT2 – 13:40
Řeka čaruje – ČT1 – 14:00
Řeka bez návratu – Fanda – 17:00
Dech života – ČT2 – 20:00
Válka světů – Nova Cinema – 20:00
Ženy v pokušení – Nova – 20:20
Mechanik zabiják – Markíza – 20:30
Manželé z roku II – ČT1 – 21:45
Krvavá bajka – Dvojka – 21:50
Západní vítr – ČT2 – 22:10
Mládí v trapu – Nova Cinema – 22:15
Američan – JOJ – 23:10
Neznámý – Markíza – 23:50

NEDĚLE

Noční šachová partie – Nova Cinema – 00:05
Cesta do hlubin študákovy duše – Nova – 12.35
Iron Man – Markíza – 16:20
Police Story – Fanda – 16:55
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu – Nova Cinema – 20:00
Purpurové květy – Prima love – 20:15
Sherlock Holmes: Hra stínů – Markíza – 20:30
Drive – Prima – 21:30
Manželka Ronalda Sheldona – ČT1 – 21:55
Po krk v extázi – Markíza – 23:00

SRAČKY

Úterý – 20:00 – Nova Cinema – Prokletí hrobky faraona Tutanchamona
Úterý – 22:40 – JOJ – Poslední Den nezávislosti
Středa – 01:15 – TV Barrandov – Město vrahů
Čtvrtek – 00:00 – TV Barrandov – Calritino tajemství
Neděle – 00:15 – Prima – Hadí král
Neděle – 03:30 – JOJ – Kalné vody
Neděle – 20:00 – Prima COOL – Ztracený poklad Aztéků