Všichni herci to znají a jen málu z nich to nevadí. Mluvíme o čekání na place, než na vás dojde řada. Yvonne Strahovski se v Německu snaží zahřát během natáčení nové řady 24 hodin. To Matthew McConaughey měl opačný problém. Vedro na chcípnutí a k tomu pohmožděný krk. Nic, co by nespravilo pár kostek ledu.

Kevin Spacey teď na nějakou dobu nemusí na natáčení myslet a krátí si chvíle tenisovými mači. A protože to není žádný troškař, na kurtu si s ním zapinkal nejen kolega Will Ferrell, ale i profíci Novak Djoković a Stanislas Wawrinka.

To si takhle prohlížíte rodinné album, narazíte na maturitní fotku vaší tety a zjistíte, že konec střední strávila s Matthew McConaugheym. O střípek z minulosti se podělila i Zooey Deschanel. Poznali byste ji ve 14 letech?

Zooey nám ukázala i fotku Hannah Simon s jejím novým přítelem. Je to hroznej panák.

Kat Dennings a Beth Behrs jsou velký kámošky a když není po ruce kadeřník, vystačí si samy. To samé platí o Bryanu Cranstonovi a Aaronu Paulovi. V tomhle případě to měl ovšem Jesse trochu jednodušší.

Stana Katic svolala na place Castlea ženy, které se podílí na natáčení a vznikla z toho tahle selfie.

Kdysi dávno jsme tu měli jubilejní dort ke sté epizodě Castlea, tak něco podobného si v rámci poslední epizody upekli i u Jak jsem poznal vaši matku. A jakmile spořádali dort, Cobie Smulders se vrhla za bar a rozdávala jeden drink za druhým.

Panáka by zřejmě potřeboval i Misha Collins, takovéhle obležení fanynek je prostě moc.

Will Ferrell v Community? Cožee? Bohužel vás zklamu, to jen Alison Brie si zahraje s Willem v jeho novém filmu Get Hard. Zprávař ji jak se patří přivítal. Pochutnaly si i Starkovic dcerky. Společnou večeři bylo třeba řádně zdokumentovat.

To, jak vypadala premiéra nové řady Hry o trůny jsme si už ukázali, záviděli jsme samozřejmě všichni. Některým to však nestačilo a na Twitteru se ještě museli chlubit svým výhledem. Taky tě máme rádi Zachari Levy.