Někomu jsou ukradený, jiní, aby se jim vyhnuli, jsou schopni se odpojit od vnějšího světa. Spoilery mohou pokazit zážitek z filmů, seriálů i knih. Doposud sloužily pouze jako způsob pomsty neoblíbených jedinců, nyní se však používají jako tresty na školách a brzy by se mohly objevit i v armádě. No posuďte sami, jak by takový výslech za použití spoilerů mohl vypadat. Ti z vás, kteří neviděli Breaking Bad, Boardwalk Empire, Dextera a LOST, nechť se dívají na vlastní nebezpečí.

Anne Hathaway docela ráda zpívá, už nám to několikrát ukázala. Jimmy Fallon taky není zrovna a člen hvězdné pěchoty a když se tihle dva dají dohromady a zazpívají známé hip-hopové songy vystřižené jak z Broadwaye, rozhodně to stojí za to.

Před osmi lety běžel v Americe pořad The Big Date, kde se o nezadanou ženu ucházeli tři rande chtiví pánové (ti z vás, kteří viděli Mallrats, jistě ví, o čem mluvím). A proč vytahujeme tuhle starou blbinu? Jedné z epizod se totiž zúčastnil 25letý Jon Hamm, dnes známý jako Don Draper z Mad Men. A byl prostě báječný.

Tahle zajímavost neunikla ani Craigu Fergusonovi, takže si hned Jona k sobě pozval a trochu ho vyzpovídal. Dokonce se dozvíte, jestli si ho soutěžící vybrala a co na to jeho žena.