Je to ohraná televizní písnička: kdo z nějakého důvodu nebude v pondělí běhat po vesnicích či městech s pomlázkou - nebo se v opačném případě schovávat pod postelí - a rozhodne se místo toho čučet na bednu, má vyhráno. Zase se to tu totiž o Velikonocích válí jedna česká klasika a pohádka vedle druhé. V pondělních TV tipech z toho důvodu uvádíme jen ty nejdůležitější pecky (nerad bych, aby mi odešla klávesnice), zbytek se řadí mezi obyčejná sváteční opáčka...

PONDĚLÍ

Babí léto – ČT1 – 10:55
Hudbu složil, slova napsal – Nova – 14:45
Maverick – Nova Cinema – 17:40
Tatínek – ČT2 – 20:00
Čtyři svatby a jeden pohřeb – Jednotka – 20:20
Madagaskar 3 – Markíza – 20:30
Děrsu Uzala – Dvojka – 21:25
Francouzova milenka – ČT2 – 21:35
Ripleyho hra – Nova Cinema – 22:25
Zatmění – ČT2 – 23:45

ÚTERÝ

Lars a jeho vážná známost – TV Barrandov – 02:05
Pozvání pro pistolníka – TV Barrandov – 20:10
Adéla ještě nevečeřela – Prima – 20:15
Tajemná minulost – Nova Cinema – 21:55
Král Krysa – Prima COOL – 23:15
Ironclad – JOJ – 23:20

STŘEDA

Kurz sebeovládání – Markíza – 02:50
Road Trip – Nova Cinema – 21:50
Než skončí tato noc – Dvojka – 21:55
Rukojmí – Nova – 22:05
Zámotek – Prima COOL – 22:45

ČTVRTEK

Zúčtování v Malém Tokiu – Nova – 22:10

PÁTEK

Pošetilost mocných – Nova Cinema – 20:00
Městečko Pleasantville – Smíchov – 20:00
Venkovký učitel – ČT2 – 20:55
Mistr – Dvojka – 22:00
Únos vlaku 1 2 3 – Nova – 22:05
Baader Meinhof Komplex – Nova Cinema – 22:10
Ryba jménem Wanda – Jednotka – 22:10
Sběratel polibků – Markíza – 22:35
Hlídač mrtvých – TV Barrandov – 22:55
Obyčejní hrdinové – ČT2 – 23:00

SOBOTA

Doktor Flastr – Prima – 01:15
U pěti veverek – Nova – 12:40
Kankán – ČT2 – 13:25
Nezbedný bakalář – ČT1 – 14:30
Rudý baron – Fanda – 16:30
Yes Man – Nova Cinema – 20:00
Král džungle – Prima COOL – 20:00
Avatar – Markíza – 20:30
Jak svět přichází o básníky – ČT1 – 21:25
Konečná – Nova – 22:15
Jako pavouk – Markíza – 22:30

NEDĚLE

48 hodin v Paříži – Nova – 00:20
30 dní dlouhá noc – Prima – 00:50
Tajemství loňského léta – Markíza – 00:45
Dokud nás smrt nerozdělí – Nova – 10:05
Drsná planina – TV Barrandov – 12:50
Coach Carter – Markíza – 13:25
Monstra vs. Vetřelci – Nova – 13:45

Zorro – Jednotka – 14:35
Robin Hood: Král zbojníků – Nova – 15:30
Člověk proti zkáze – ČT1 – 16:00
Oko bere – Nova Cinema – 20:00
Střihoruký Edward – Prima love – 20:15
Lovec jelenů – ČT2 – 20:55

Obhájce – Prima – 21:50
Mission: Impossible – Nova – 22:10
Sametoví vrazi – ČT1 – 22:20
Neúplatní – Nova Cinema – 22:25
Ctihodný občan – Markíza – 22:30

SRAČKY

Čtvrtek – 20:15 – Prima – Dudlíkátor
Čtvrtek – 21:55 – Nova Cinema – Vekslák aneb Staré zlaté časy
Pátek – 22:05 – Smíchov – Bulšit
Pátek – 22:15 – Prima COOL – Král bojovníků
Sobota – 14:15 – Nova Cinema – 3 nindžové v zábavním parku
Sobota – 20:15 – Prima – Černá díra
Neděle – 20:00 – Prima COOL – Tajuplný ostrov