Komerce vládne světu, ne vždy je to ale překvapivě na škodu. Proč? Řetězcům gigantických obchoďáků se kupodivu sem tam výjimečně zadaří přijít s povedenou reklamou, ať už hranou či ve formě například originálních plakátů. Že vás nakupování zrovna moc nebere? Teď možná začne. Společnost Kmart, jejíž ředitelství se nachází v americkém státě Illinois (a která se specializuje na výprodejové akce), si totiž aktuálně jeden takový chvályhodný reklamní tah připsala. Tamní manažeři k propagaci chytře ukecali jedenačtyřicetiletou Sofíu Vergaru aka Glorii ze sitcomu  Modern Family, seriáloví fandové najednou v houfech obklopují nákupní centra a překotně listují katalogy. Je libo leopardí bikini? Téhle smyslné ženštiny není nikdy dost!

Zajímavosti: Sofía se v osmnácti vdala za svou lásku z dětství, rozvedeni jsou od r. 1993. Její starší bratr Rafael byl před třemi lety zavražděn v Bogotě, ten mladší se v minulosti dlouhodobě potýkal se závislostí na drogách - Kolumbie je asi vážně pekelně drsná. Roku 2000 jí byla diagnostikována rakovina štítné žlázy, po operačním zákroku je však nyní herečka již zcela vyléčena.

A pokračujeme, s další paní na stříhání to bude po vizuální stránce o něco ošemetnější. V tom smyslu, že druhá sexy mamča z Takové moderní rodinky, Claire Dunphy, se bohužel žádného nedávného photoshootu nezúčastnila. Natož aby na sebe fešná herečka při každé druhé příležitosti upozorňovala v plavkách! V Juliině případě mají hladoví paparazzi na vysvlečené fotečky zatím jednoduše smůlu - což nám naštěstí nebrání v tom, prošmejdit internet pro jiné oku lahodící poklady. A tak ji tu tedy máte. Blonďaté, neuvěřitelně šmrncovní krásce Bowen to bez debat sekne i bez svlékání, její sympatická tvář oprávněně zdobí mnohé kulturní eventy a společenské akce...

Zajímavosti: Julie používá od svých dvaceti let kvůli zdravotním problémům kardiostimulátor. Její mladší sestra je designérkou interiérů, ta starší pracuje jako doktorka na UCSF, tedy kalifornské lékařské univerzitě. Role aktivní Claire jí pak sedne nejen proto, že si i ve skutečném životě před lety vzala realitního makléře a obchodníka s nemovitostmi.

Takže? Vybírejte pečlivě a zvažte, zdali byste ve vlastní milované rodině měnili a za koho. Osobně posílám palec nahoru roztomilé Julii aneb beznadějně zaláskovaný již od pilotu MF!