Připravte si sítě a pušky s uspávacími šipkami, ať nám všichni ukvákaní opeřenci neuletí, jde se na lov. Doslechli jste se minulý týden o "posunkové" potyčce mezi Orlandem Bloomem a Justinem Bieberem v jedné nejmenované restauraci? Tak na Biebera narazil také Nathan Fillion na Comic-Conu. A parádně mladého zpěváčka pro změnu utřel. Fillion si zrovna s Alanem Tudykem užívali gamesy Halo na jedné z konzolí pro návštěvníky conu, když se je Justin a jeho parta nohsledů ráčili namyšleně vyhazovat. Borec z Firefly však jen nakrčil nos, pronesl "To si nemyslim, kámo," a pařil bez zájmu dál. Do něj.

U další fotky pozor na hromadné padání čelistí. Tušili jste, že je doma Sylvester Stallone obklopen téměř výhradně samými ženami? Přičemž nejen manželka, ale zcela překvapivě i Rambovy dcerky jsou zatraceně pořádné kočky! Objektivy foťáků tudíž z usměvavé rodinky během pondělní světové premiéry The Expendables 3 v Londýně jen tak neslezly, tady je menší ochutnávka.

Následující momentka je možná trochu na hraně, ale čert to vem. My samozřejmě víme, že tajné pozorování kojících žen je neslušné, časopis Glamour má však na celou věc trochu jiný názor. Tamější redaktoři totiž ukecali novopečenou maminu Olivii Wilde k tomu, aby se právě v této póze nechala s mimčem vyfotit - díky. Co se dalšího shotu týče, budeme asi trochu (nenápadně) krást z rybníčka kolegů na MovieZone. I když jak se to vezme: Peter Dinklage je aktuálně přeci jen zejména seriálovým hercem, a TVZone nemůže za to, že tahle fotka z připravovaného snímku Pixels s Adamem Sandlerem prostě nehorázně válí!

Před úplným rozloučením ještě zaskočíme na krátkou návštěvu k Seanu Beanovi, tentokráte ale živému. Určitě si nejen ze zdejších internetových stránek vybavujete, jak se před pár týdny vášnivě řešilo, koho vlastně považuje George R. R. Martin za matku Jona Snowa ze Hry o trůny. Fanda Ned Stark se o celé situaci také doslechl, načež černovlasému strážci Zdi vzkazuje: "Tak to je gól. Jestli třeba nakonec vyjde najevo, že ve skutečnosti nejsi mým synem, Jone, asi se samou radostí utancuju k smrti!" Inu, to není moc hezké - zvlášť od královského ducha.

Jeff Goldblum byl na svatbě svého kamaráda. Přičemž když se někde pochopitelně objeví herec jeho hollywoodských rozměrů, nemyslete si, že celá záležitost zůstane nepovšimnuta. Takže výsledek? Na inkriminované svatbě se také nacházel jeden šikovný fotograf. Právě ten svatebčany ponouknul k tomu, aby se nechali vyfotit za zběsilého útěku. Proč? Dosadit následně v počítači za vyděšené lidičky jedno malé zviřátko už nebyl žádný problém...

Na viděnou u příštího hollywoodského výplachu!