Davida Duchovnyho mají jistě nejen jeho oddaní fanoušci, ale i ostatní smrtelníci, hodně rádi. Aby také ne, když jsou dnes televizní agent Fox Mulder a sukničkář Hank Moody již bezmála kultovními postavami, které jednoduše nejde nezbožňovat. Herec, milující dobré příběhy a příliš častý sex (ano, ten seriál je naneštěstí docela pravdivý) teď vzhledem k aktuální politické situaci natočil jednu mírně kontroverzní reklamu.

Ve více než dvouminutovém spotu jde zcela překvapivě o chlast, konkrétně tedy o jedno vychlazené ruské pivo. Duchovny si tu ladně pohrává s alternativní realitou, když nenápadně poukazuje na své ukrajinské kořeny a přemýšlí, jak by se mu asi odmalička žilo na druhé straně zeměkoule, pokud by v dětství neodcestoval do Ameriky. Byl by také hercem? Baletním trenérem? Nebo snad kosmonautem? Pro odpověď klikejte níže.

P.S. V červnu se rodilý Evropan po dlouhých sedmácti letech s konečnou platností rozvedl se zatraceně sexy herečkou Téou Leoni. Pár čelil (veřejností ostře sledovaným) rodinným problémům již delší dobu, až nyní ale vše v tichosti takzvaně "dotáhnul do konce". Drby o nových Daveových partnerkách budeme pochopitelně ostře sledovat ve Srandě s celebritami!