Každý, kdo si snad bláhově myslí, že na to Michael Caine "už dneska nemá", si v sobotu půl hodiny před půlnocí povinně naladí první kanál České televize. Harry Brown je vlastně takovým malým milým britským snímkem o tom, že kdyby se s Batmanem v budoucnu cokoliv podělalo, Alfred Pennyworth by se nejen o sídlo Waynů – ale i potírání zločinu – dokázal klidně postarat sám...

PONDĚLÍ

Habermannův mlýn – Nova Cinema – 20:00
Denunciant – Dvojka – 20:50
Laně – ČT2 – 23:45

ÚTERÝ

Hlídka v Ardenách – TV Barrandov – 00:10
Občan Kane – Dvojka – 21:00
Rebelové – ČT1 – 21:40
Co je vám, doktore? – Prima – 21:40
Tichá bolest – ČT2 – 22:00
Umírající zvíře – Nova Cinema – 22:15
Boj o patent – Prima COOL – 23:50

STŘEDA

Obávaný bojovník – TV Barrandov – 00:00
Nesnesitelná lehkost bytí – ČT2 – 21:00
Polnočná omša – Dvojka – 21:30
Záskok – Prima COOL – 23:05

ČTVRTEK

Pouta – ČT2 – 20:00
Podivné dědictví – TV Barrandov – 20:10
Skvělí Ambersonové – Dvojka – 21:20

PÁTEK

Sahara – Prima – 20:15
Podezření – Dvojka – 21:30
Čistá duše – Jednotka – 21:50
Nepřítel před branami – Nova Cinema – 21:45
Živý terč – JOJ – 22:30
Butch Cassidy a Sundance Kid – Prima – 22:50

SOBOTA

Lidé pod schody – Prima COOL – 00:15
Právě začínáme – Nova – 12:00
Nový svět – Nova Cinema – 15:30
Zatímco jsi spal – JOJ – 15:35
Návrat na vrchol – Fanda – 17:05
Scott Pilgrim proti zbytku světa – Prima COOL – 20:00
Vysloužilí lvi – Smíchov – 20:00
Návrat sedmé roty – ČT1 – 21:55
Království nebeské – Prima – 22:00
Šílený Max – Fanda – 22:00
Černočerná tma – JOJ – 23:00
Harry Brown – ČT1 – 23:25

NEDĚLE

Zombieland – Markíza – 00:05
Občan Havel – Markíza – 03:05
Tajný život včel – Prima love – 14:10
Nebezpečná rychlost – JOJ – 15:15
Vertical Limit – Nova – 16:15
Dostaňte agenta Smarta! – Markíza – 16:45
Apollo 13 – Prima COOL – 20:00
Jurský park 3 – Nova – 20:20
Odstřelovač – Markíza – 20:30
Soukromý život Sherlocka Holmese – ČT2 – 21:35
Peacemaker – Nova – 22:10
Černý jestřáb sestřelen – Markíza – 23:00

SRAČKY

Středa – 22:35 – Nova – Predátor z hlubin
Středa – 22:20 – Nova – Profesionál
Sobota – 01:15 – Prima – Ďáblova bažina
Sobota – 20:15 – Prima love – Sestřino tajemství
Neděle – 16:00 – Nova Cinema – Jak se krotí krokodýli