Za pár dní už se vlastně ani nebude vědět, o čem že to celý svět v pondělí ráno 1. září mluvil, tweetoval a co googleoval. Mám pochopitelně na mysli událost jménem The Fappening, kdy se na netu "díky" šikovnému hackerovi objevily soukromé, velmi lechtivé fotky hereček jako Jennifer Lawrence, Kate Upton nebo Kaley "Penny" Cuoco. Ne, u nás je vážně nehledejte. Co ale k celé aféře říká například Alexandra Daddario, která se (úplně celičká!) mihla v True Detective? "No to je teda průser! Ještěže na net zásadně nahrávám pouze fotky s mýma pejskama a nahatá jsem jen v televizi."

Že jste ještě stále nestihli Strážce Galaxie v kině? Tak to máte pomalu nejvyšší čas k nápravě. Aktuální comicsovku už viděl také Robert Downey Jr. aka slavný plechový muž. Herec navíc po zhlédnutí rovnou přiznal, že již není nejcoolovějším borcem ze stáje Marvelu: "Fíha, tak z tohohle se zatočila hlava i samotnému Iron Manovi! Musím říci, že v určitých ohledech Strážci Galaxie vážně jsou tou zatím nejlepší marvelovkou." Tak schválně, co v létě 2015 řekne Chris Pratt na Avengers: Age of Ultron.

Vzhůru na slavnostní premiéry. Jako první ostříhaná slečna se nám po evropském červeném koberci prošla vyfintěná Emma Stone. Fotečka je konkrétně z Benátského Filmového festivalu a představovačky snímku Birdman. Plavé blond vlasy jsou minulostí, Spidey! Další hvězdný promo obrázek je ovšem o dost pikantnější – a můžeme jej zveřejnit, je totiž oficiální. Módní fotograf Patrick Demarchelier překecal devětadvacetiletou Keiru Knightley k poměrně odvážné fotce pro magazín Interview. Mírně znuděn poznamenávám, že jsem na zbožňované britské star osobně nikdy nijak zvlášť neulítával...

Kde jinde můžete kromě filmového plátna či divadla narazit na své talentované oblíbence? Tak třeba Bill Murray je hrdým spoluvlastníkem minnesotského baseballového týmu St. Paul Saints. Ne, také jsme o tom doteď neměli ani páru. A pointa? Murray všem fanouškům milovaného týmu dokázal, že si jako dílčí majitel klubu cení jejich peněžní podpory (kterou nechávají na pokladnách hřiště) a sám na místě trhal lístky na zápas. Překvápko jako blázen. Namakaní homeruneři najednou nebyli nejdůležitějšími celebritami večera.

A tady ještě jako bonus další momentka, tentokrát s jedním nadmíru rozvášněným fanouškem Hollywoodu. Redakce TVZone zatím nemá potvrzené, že se jedná o místního uživatele s nickem Memphis, Billova nesmrtelného obdivovatele.

No a protože už nějakou dobu víme, že náš celebrití výplach čtou pravidelně i dámy, máme tu dnešním závěrem opět čerstvý díl módní policie. Jennifer Aniston si na kalifornskou premiéru filmu Life of Crime rozhodla obléct krátce střižený minidress, její botoxovější kolegyně Megan Fox se na uvaděčce Želv Ninja v Soulu v Jižní Koree uvedla v poslepovaném hadím oblečku. Hezčí je Jenn, nehádejte se (sakra, co to je za módní policii, ve který nejsou vidět boty? - pozn. redakce).

Finito. Přežijte ve zdraví konec prvního týdne po prudérním návratu do školy (jsou zde vůbec nějací středoškoláci?) a u příští Srandy s celebritami na viděnou!