Takhle se nám ty TV tipy asi nikdy nesmrsknou na to úplně nejdůležitější, když nejen ČSFD hlásí, že celou sobotu dávají na všech programech samé "červené snímky". Jenomže já prostě odmítám neupozorňovat na sebemenší divácká guilty pleasure, filmový maniak ve mně mi to prostě nedovolí. Užijte si to.

PONDĚLÍ

Kmotr III - Nova Cinema - 20:00
Süskind - Jednotka - 20:20
Šakal - ČT2 - 21:50
Láska všemi deseti - Dvojka - 22:05
Všichni moji blízcí - ČT1 - 22:10
In America - Prima COOL - 22:55
Koralína a svět za tajemnými dveřmi - Prima - 23:25

ÚTERÝ

Podobizna - ČT2 - 00:10

STŘEDA

Madisonské mosty - Nova Cinema - 20:00
Smrt černého krále - ČT1 - 22:15
Purpurové řeky - Nova - 22:35
Sejmi eso - Prima COOL - 23:05

ČTVRTEK

Nový svět - ČT2 - 09:00
Pěsti ve tmě - Prima love - 20:15
Pravidla boje - Nova Cinema - 22:00

PÁTEK

Žít po svém - Nova Cinema - 20:00
Princ z Persie: Písky času - Prima - 20:15
Hitman - JOJ - 20:30
Ve stínu - Nova - 21:45
Mizerové 2 - Markíza - 22:15
Mrtvý muž přichází - ČT2 - 22:50
Riddick - Nova - 23:50
Zlověstné ticho - JOJ - 23:50

SOBOTA

Moucha - Prima COOL - 00:10
Zázraky se nedějí - ČT2 - 00:50
Notorious B.I.G. - Prima - 00:50
Muži, kteří nenávidí ženy (SWE) - JOJ - 03:10
Addamsova rodina - Markíza - 10:45
Monstra vs. Vetřelci - Markíza - 12:50
Austrálie - Prima love - 13:05
Docela obyčejný příběh - ČT2 - 13:50
Hondo - Jednotka - 14:05
Justice League: Krize na dvou Zemích - Nova Cinema - 15:10
Cesta do hlubin študákovy duše - ČT1 - 15:20
Tom Horn - Nova Cinema - 18:05
Starsky & Hutch – Nova Cinema - 20:00
Mission: Impossible – Ghost Protocol - Markíza – 20:30
Speciální jednotka - JOJ - 20:30
Střílejte na pianistu - Dvojka - 21:35
Gran Torino - Nova Cinema - 21:55
Kult hákového kříže - Fanda - 22:00
Last Night - Jednotka - 22:25
Skvělí chlapi - ČT1 - 23:30
Čest a sláva - ČT2 - 23:40

NEDĚLE

Simpsonovi ve filmu - JOJ - 10:30
Notting Hill - JOJ - 12:25
Černý korzár - Nova Cinema - 13:45
Než si pro nás přijde - Nova - 14:55
Spider-Man 3 - Markíza - 16:10
Rudé slunce - ČT2 - 20:00
Hellboy 2: Zlatá armáda - Prima COOL - 20:00
Náhradník - Smíchov - 20:00
V dobré společnosti - Prima love - 20:15
Julie - ČT2 - 21:55
Uprchlík - Markíza - 22:30
Můj soused zabiják - Nova - 22:45

SRAČKY

Úterý - 23:30 - TV Barrandov - Megapiraňa
Středa - 22:05 - TV Barrandov - Moby Dick
Čtvrtek - 22:00 - Prima COOL - Inferno
Pátek - 22:15 - Prima COOL - Město vlků
Sobota - 14:45 - JOJ - Titanic II
Neděle - 23:30 - TV Barrandov - Drakoleb