Čtvrtek dnes v našem výběru toho nejlepšího z programu na týden nechybí omylem, no vážně. Česko-slovenské televize ten den jednoduše stávkují a nic nevysílají. Zato se ale můžeme těšit na příští pondělí, konkrétně tedy na první hodinu ranní, kdy se na JOJke objeví apokalyptický Soumrak mrtvých se Simonem Peggem a Nickem Frostem. Cornetto, bitch!

PONDĚLÍ

Blbý a blbější - Nova Cinema - 20:00
Jana Eyrová - Jednotka - 20:20
Svědek umírajícího času - ČT2 - 21:55
Baader Meinhof Komplex - Dvojka - 22:05
M*A*S*H: Nashledanou, sbohem a amen - Prima COOL - 23:10
Jednotka příliš rychlého nasazení - Prima - 23:25
Konstanta - ČT2 - 23:30

ÚTERÝ

Krev zmizelého - ČT2 - 21:50
V zajetí teroru - Nova Cinema - 22:10

STŘEDA

Oko jehly - TV Barrandov - 01:10
Navždy mladý - Nova Cinema - 20:00
Což takhle dát si špenát - ČT1 - 22:10
Nejlepší z Brooklynu - Nova - 22:35

PÁTEK

X-Men: První třída - Prima - 20:15
Voják - Markíza - 20:30
Annie Hallová - Dvojka - 22:00
Mistři hazardu - Nova Cinema - 22:10
Enigma - Jednotka - 22:15
Nezvratný osud 5 - Markíza - 22:15
Útes smrti - Prima COOL - 22:20
V žáru noci - ČT2 - 22:50
Zevlovat a prudit - Nova Cinema - 23:50

SOBOTA

Dívka, která si hrála s ohněm - JOJ - 03:10
Velký táta - Markíza - 12:10
Jestřábí žena - JOJ - 12:55
Přestřelka u ohrady O.K. - Jednotka - 14:00
Superhvězda Superman - Nova Cinema - 14:30
Bez východiska - Fanda - 15:50
Znovu 17 - Markíza - 16:50
Amazing Spider-Man - Markíza - 20:30
Rychlí a zběsilí - JOJ - 20:30
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ – ČT1 – 21:25
Ďáblův advokát - Nova Cinema - 21:40
Jules a Jim - Dvojka - 21:55
Ninja Assassin - Fanda - 22:10
Proč? - Prima COOL - 22:15
Neviditelná - Jednotka - 22:30
Blue Valentine - ČT1 - 23:10
Devět kruhů pekla - ČT2 - 23:20

NEDĚLE

Dveře v podlaze - Prima - 00:30
Životy těch druhých - Nova Cinema - 00:30
Kapka krve - TV Barrandov - 02:00
Umění lhát - Prima COOL - 10:45
Šimon a Matouš jedou na rivieru - Nova Cinema - 13:55
100 000 dolarů na slunci - Jednotka - 14:30
Policejní akademie - Markíza - 15:10
Bandolero! - Fanda - 16:30
Wasabi - Markíza - 17:05
Borsalino - ČT2 - 20:00
Dědictví aneb Kurvahošigutntag - Nova Cinema - 20:00
Rocky - Prima COOL - 20:00
Zaříkávač koní - Prima love - 20:15
Red 2 - Markíza - 20:30
Špatnej polda - Nova Cinema - 22:35
Neporazitelný II: Poslední zůstává - JOJ - 22:55
Nájemní vrazi - Markíza - 22:40
Veřejní nepřátelé - Prima - 22:45

SRAČKY

​Úterý - 23:25 - TV Barrandov - Obří krajta vs. aligátor
Středa - 22:50 - Prima COOL - Neviditelné komando
Čtvrtek - 22:00 - Prima COOL - Ledová planeta
Sobota - 20:00 - Prima COOL - Věž v plamenech
Neděle - 12:10 - Nova Cinema - Nebezpečný vlak
Neděle - 16:40 - Nova - Operace Dunaj