Taky máte občas pocit, že jste sotva vyšli z kinosálu a ty největší pecky hned dávají v televizi? Tento týden se nabídka poměrně čerstvých snímků vskutku vydařila, dorazí i jeden z novějších animovaných Batmanů nebo třebas thrillerová mrazivá pecka minulého roku, Zmizení. Rezervujte si lístky do obýváku s předstihem!

PONDĚLÍ

Na hraně - Jednotka - 20:20
Přísně tajné premiéry - TV Barrandov - 21:35
Sakra, kluku! - Dvojka - 22:05
Poslední přání - Prima COOL - 23:10
Záhadné zmizení - Prima - 23:25
Ochranné zbarvení - ČT2 - 23:40

ÚTERÝ

Top Gun - Nova Cinema - 20:00
Ptačí klec - Nova Cinema - 22:10

STŘEDA

Bitva o Hill 60 - TV Barrandov - 01:05
Země policajtů - TV Barrandov - 21:10

ČTVRTEK

Drsnej Shaft - Fanda - 20:20
Police Story - Nova Cinema - 21:55

PÁTEK

Únos - TV Barrandov - 00:55
Proroctví - Prima - 20:15
Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic - JOJ - 20:30
Čarodějky z Eastwicku - Smíchov - 21:50
Sex noci svatojánské - Dvojka - 22:00
Zmizení - Markíza - 22:00
Vanilkové nebe - Jednotka - 22:20
Con Air - JOJ - 22:30
Lovná zvěř - ČT2 - 22:50

SOBOTA

Tak mě někdy napadá - Prima COOL - 00:25
Kdo chce zabít Jessii? - ČT1 - 08:50
Za plotem - Nova - 09:10
Žena ve vodě - Nova Cinema - 10:35
Bláznivá střela - Markíza - 10:50
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu - Markíza - 12:35
Sněženky a machři - Prima - 14:10
Batman: Rok jedna - Nova Cinema - 15:00
Rebelka - JOJ - 20:30
Dál než se zdálo - Nova Cinema - 21:45
Hebká kůže - Dvojka - 21:55
Návrh - Prima - 22:00
Tahle země není pro starý - Fanda - 22:00
Expendables: Postradatelní - Markíza - 22:15
Benga v záloze - Nova - 22:20
Zkrocená hora - Jednotka - 22:30
Tři dny ke svobodě - JOJ - 22:40
Drž hubu! - ČT1 - 23:20
Večírek - Nova Cinema - 23:50

NEDĚLE

Poslední dům nalevo - Prima - 00:25
Maska - Prima COOL - 10:20
Šimon a Matouš - Nova Cinema - 14:10
Velký šéf - Jednotka - 14:35
King Kong - Markíza - 15:10
Lovci skalpů - Fanda - 16:40
Rána deštníkem - Smíchov - 20:00
Hledám Amy - TV Barrandov - 20:10
Rocky II - Prima COOL - 20:20
Robin Hood - Markíza - 20:30
Křižovatka smrti - Nova - 22:50
Pomsta mrtvého muže - JOJ - 22:55
Lovec policajtů - Markíza - 23:15

SRAČKY

Úterý - 23:20 - TV Barrandov - Zničující střet
Středa - 22:50 - Prima COOL - Neviditelné komando II
Pátek - 22:20 - Prima COOL - Vrány útočí
Pátek - 22:45 - Prima - Dnes zemřeš
Sobota - 20:00 - Prima COOL - Oživlá mumie
Sobota - 22:05 - Prima COOL - Maturita