Asi nikdo zrovna nečekal, že oslaví Den vzniku samostatného československého státu s Arnoldem v televizi, že ne? Zcela překvapivě tak v úterý dojde zejména na desítky českých pohádek a klasik, dorazí ale třeba i Morgan Freeman, Leonardo DiCaprio nebo Anne Hathaway. Relaxujte!

PONDĚLÍ

Rytíři ze Šanghaje – JOJ – 21:40
Šlechetné srdce a šlechtické korunky – ČT2 – 21:55
Jeden musí z kola ven – Dvojka – 22:00
Piráti na vlnách – Prima COOL – 23:10
Dvanáct – ČT2 – 23:40

ÚTERÝ

Balto – Nova – 06:05
Madagaskar – Nova – 12:20
Záměna – Nova – 14:00
Řidič slečny Daisy – TV Barrandov – 14:20
Černí baroni – Prima – 15:40
Smrt krásných srnců – ČT2 – 20:00
Chyť mě, když to dokážeš – Nova Cinema – 20:00
Jáchyme, hoď ho do stroje! – TV Barrandov – 20:10
Postřižiny – ČT1 – 22:05
Rachel se vdává – Nova Cinema – 22:45

STŘEDA

Lásce na stopě – Nova Cinema – 20:00
Talentovaný pan Ripley – Jednotka – 20:20
Rachot v Bronxu – TV Barrandov – 21:15
Hra o jablko – ČT2 – 21:55
Drak se vrací – Dvojka – 22:10
Nesmiřitelní – Nova – 22:35
Serenity – Prima COOL – 22:50
Stalingrad – TV Barrandov – 23:35

ČTVRTEK

Moon – Fanda – 20:20
Police Story 3 – Nova Cinema – 21:50
Total Recall – Prima COOL – 22:00
Double team – Nova – 22:10

PÁTEK

Škola otců – ČT2 – 09:30
Je to i můj život – Nova Cinema – 20:00
Zrození planety opic – Prima – 20:15
Den poté – JOJ – 20:30
Purpurová růže z Káhiry – Dvojka – 22:00
Tango a Cash – Markíza – 22:00
Halloweenská noc – Nova Cinema – 22:05
Lovec draků – Jednotka – 22:20
Červený drak – Prima – 22:25
96 hodin – Nova – 22:30
Víkend na Zuydcoote – ČT2 – 22:45

SOBOTA

Za branami pekla – Prima COOL – 00:10
Kluci jsou zpět – ČT2 – 00:45
Krvavý román – Prima – 01:05
Návrat do budoucnosti – Nova – 08:55
V tom domě straší! – Markíza – 09:25
Pán prstenů: Návrat krále – Markíza – 11:40
Omlazovací prostředek – ČT2 – 14:10
Duch – Markíza – 15:45
Král Škorpión – JOJ – 16:05
Tři mušketýři 2 – ČT1 – 16:45
Piráti ze Silicon Valley – Fanda – 16:50
Kdyby tisíc klarinetů – Nova Cinema – 17:30
Superman se vrací – Nova Cinema – 20:00
Quantum of Solace – Prima – 20:15
Páter Pio – Jednotka – 20:20
Hunger Games – JOJ – 20:30
Na život a na smrt – Nova – 22:00
Takoví normální zabijáci – Fanda – 22:00
Poslední metro – Dvojka – 22:05
Černý tulipán – ČT1 – 22:10
Kill Bill – JOJ – 23:45

NEDĚLE

Box – TV Barrandov – 00:30
Za nepřátelskou linií – Prima – 00:35
Děcka jsou v pohodě – JOJ – 02:10
Fotr je lotr – Markíza – 12:15
Lásky jedné plavovlásky – Nova – 13:20
Grand restaurant pana Septima – Jednotka – 15:05
Transformers – Markíza – 16:05
Cesta do Indie – ČT2 – 21:45
Rocky IV – Prima COOL – 20:00
Nalevo od výtahu – Smíchov – 20:00
Obchodník se smrtí – Nova Cinema – 22:20
Děti moje – JOJ – 22:40
Ponorka U-571 – Prima – 22:45

SRAČKY

Pondělí – 23:25 – Prima – Zítra zemřeš
Úterý – 23:55 – TV Barrandov – Země plná příšer
Pátek – 22:20 – Prima COOL – Návrat vraždících bestií
Sobota – 20:00 – Prima COOL – Supernova
Neděle – 01:45 – Markíza – Bílý Elephant