Co znamená zkratka MILF asi vysvětlovat nemusím. Které jsou ty nejvíc sexy maminy na televizních obrazovkách? Tak nad tím se zamysleli lidé z WatchMojo a přišli s touhle TOP 10. Jasně, těch milfek je tam samozřejmě daleko víc, ale i tenhle seznam dobře reprezentuje výkvět mamin, které zastavily čas.

U nás se na tyhle reklamy příliš nehraje, ale v zahraničí je diváci sledují neustále. Mluvím o reklamách, které varují před konzumací alkoholu před jízdou. Když ona se ta párty kolikrát tak rozjede, že to jinak nejde, člověk se baví se pak baví s přáteli, baví se, pije, jsou tam sexy holky, pije, baví se, sexy holky, rychlý auta... South Park zase uhodil hřebíček na hlavičku.

Tohle poslední video by se spíš vyjímalo v Trailerovém okénku, ale tak nějak si říkám, že Comedians in Cars Getting Coffee nepatří zrovna mezi nejsledovanější seriály, přestože už běží pátá řada. To nic nemění na faktu to vypadá to opravdu zábavný pořad... ještě aby ne, když se v něm banda komiků vozí stylovýma kárama a chrlí jeden fór za druhým.