Jimmy Fallon neustále dokazuje, že se ničeho nebojí a že je skutečný všeuměl. Který z jeho late night shows kolegů by dokázal to, co on? Moc jich nebude, jestli vůbec někdo. Teď si Fallon dokonce pozval Bona z U2. Ten měl představit novou desku a něco z ní i zazpívat, bohužel si udělal bebí a radši zůstal doma. Jimmyho to ale nerozhodilo, nasadil čepici a brýle, chopil se mikrofonu a nikdo si na Bona ani nevzpomněl.

Jednoho žánru v televizi je pořád málo – řeč je o postapokalyptických seriálech . Těch opravdu není nikdy dost, obzvláště pak těch dobrých. Ty nejlepší se rozhodli najít i u WatchMojo a podařilo se jim dát dohromady následující desítku nejlepších. Souhlasíte s jejich žebříčkem?

Největšími komiksovými drsňáky v televizi jsou v současnosti Arrow a Flash. Lukostřelec v zeleném válí i v třetí řadě a rychlík s bleskem na hrudi ukazuje, že má také co nabídnout. Oba hrdinové si ale museli dát chvilku pauzu, nechat zločince zločinci a věnovat se focení. TV Guide magazín se během toho ještě vyzpovídal.

Youtuber Freddie Wong je talent jak se patří, dokázal to už v mnoha videích a dokazuje to neustále. Několikrát už spolupracoval se zvučnými jmény a tentokrát se mu před kameru dostal i Jimmy Kimmel, se kterým si to „rozdal“ na pánských záchodcích.