Občas má člověk pocit, že se sotva vrátil z přecpaného kinosálu, a jím zhlédnutý snímek se okamžitě objeví v televizní nabídce. Což je pochopitelně ohromná pochvala pro slovenskou Markízu, která jako první zakoupila práva na letošní akční thriller NON-STOP se smrtícím Liamem Neesonem. Pakliže jste tento adrenalinový nášup v tisících metrech nad zemí propásli na plátně, udělejte si koncem týdne radost přímo v obýváku!

PONDĚLÍ

Volte mě! - Nova Cinema - 20:00
Přenašeči - Nova Cinema - 21:45
Nebezpečná metoda - Dvojka - 22:00
Nelly a pan Arnaud - ČT2 - 23:25
Spojenec - Prima - 23:25

ÚTERÝ

Vysoká hra patriotů - Nova Cinema - 21:45
Poločas štěstí - ČT2 - 22:15

STŘEDA

Jeden den - ČT2 - 21:55
Bezcenný syn - Nova Cinema - 21:55
Zabil jsem Einsteina, pánové - ČT1 - 22:15
Díra - Prima COOL - 23:05

ČTVRTEK

BAT 21 - TV Barrandov - 00:10
Světáci - Prima love - 20:15
Vlčí bouda - Nova Cinema - 21:55
Barbar Conan - Prima COOL - 22:00
Felvidék - Horní země - Dvojka - 22:00
Gang Story - TV Barrandov - 23:10

PÁTEK

Škola života - Nova Cinema - 16:00
Karate Kid - Nova - 20:00
John Q - Nova Cinema - 20:00
Nebezpečná zásilka - Smíchov - 20:00
Půlnoc v Paříži - Dvojka - 21:50
Četa - Jednotka - 22:00
Šakal - Prima - 22:15
Policajt v Beverly Hills - Nova Cinema - 22:20
Kniha přežití - Nova - 23:05

SOBOTA

Král Krysa - Prima - 00:50
Král Šumavy - Prima - 12:20
Svět zítřka - ČT2 - 13:50
Fešák Hubert - Prima - 14:05
Věk nevinnosti - Nova Cinema - 15:50
Karlík a továrna na čokoládu - Nova Cinema - 20:00
Robin Hood - Prima - 20:15
Expendables: Postradatelní 2 - Markíza - 20:30
Avengers - JOJ - 20:30
Van Gogh - Dvojka - 21:50
Vlk - Prima COOL - 22:05
Terminátor - Nova Cinema - 22:20
Safe - Nova - 22:35
Zrádce - ČT1 - 22:50
Zakázané ovoce - Prima - 23:20
Jezero smrti - JOJ - 23:45

NEDĚLE

Vrána: Město andělů - Prima - 01:55
Město duchů - Nova - 09:35
12 podmínek dědictví - JOJ - 11:10
Mstitel beze jména - Markíza - 13:05
Jára Cimrman ležící, spící - Nova - 15:05
Pošetilost mocných - Markíza - 15:10
Bledý jezdec - Fanda - 16:35
Shrek - Markíza - 17:15
Slunce rošťáků - ČT2 - 20:00
Den poté - Prima COOL - 20:00
Dave - Smíchov - 20:00
Marie Antoinetta - Prima love - 20:15
NON-STOP - Markíza - 20:30
Labyrint lží - Nova Cinema - 22:05
Ctihodný občan - Markíza - 22:35
Ten nejlepší - Prima - 22:45

SRAČKY

Pondělí - 21:55 - TV Barrandov - Amazonka v plamenech
Pondělí - 23:10 - Prima COOL - Kanárská spojka
Úterý - 23:00 - TV Barrandov - Super cyklón
Sobota - 22:00 - Fanda - Tacho
Neděle - 01:45 - TV Barrandov - Apokalypsa meteorů
Neděle - 16:50 - Nova - Agent v sukni