Dlouho se nám při výběru televizních klenotů do nabušeného programu na týden nestalo, že by vysílání starších osvědčených jistot převážilo nad těmi mladšími. Takže to tentokrát berte jako takový vzdělávací výlet do celuloidové historie Francie, Německa, Ruska, Velké Británie apod... Správný filmový gurmán už má všechny níže vypsané kousky dávno nakoukané!

PONDĚLÍ

Počátek - Nova Cinema - 20:00
Tristan a Isolda - Jednotka - 20:20
Dým bramborové natě - ČT2 - 21:45
Horší už to nebude - TV Barrandov - 21:55
Caesar musí zemřít - Dvojka - 22:10
Americká krása - Nova Cinema - 22:45
Mizerná neděle - ČT2 - 23:25

ÚTERÝ

Noc nevěsty - ČT2 - 12:25
Pevné pouto - Nova Cinema - 21:40
Koncert na konci léta - ČT2 - 22:15

STŘEDA

Letec - Jednotka - 20:20
New Police Story - TV Barrandov - 21:15
Miloval jsem ji - ČT2 - 21:55
Scary Movie - Nova Cinema - 21:55
Sedím na konári a je mi dobre - Dvojka - 22:10
Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám - Prima COOL - 22:45

ČTVRTEK

Nezvratný osud 2 - Nova Cinema - 00:40
Dobří holubi se vracejí - Prima love - 20:15
Polibek draka - Prima COOL - 22:00
První rána - Nova - 22:15

PÁTEK

Ďáblova past - ČT2 - 09:30
Jak se budí princezny - Prima - 20:15
8 statečných - JOJ - 20:30
Gang Story - Jednotka - 22:00
Ecce homo Homolka - Dvojka - 22:05
Čtyři bratři - Nova - 22:20
Policajt v Beverly Hills 2 - Nova Cinema - 22:20
Všemocný - ČT2 - 22:35
Prodloužený čas - TV Barrandov - 22:45

SOBOTA

Cesta bojovníka - ČT2 - 00:15
Von Ryanův Expres - Prima COOL - 00:30
21 týdnů poté - JOJ - 01:20
Sestřičky - ČT1 - 08:50
Vánoční prázdniny - Markíza - 09:40
Doba ledová - Prima - 10:35
Ostře sledované vlaky - Nova - 11:30
Růžový panter znovu zasahuje - Jednotka - 14:05
Detektiv - ČT2 - 14:15
Maska - Markíza - 14:40
Bílá paní - ČT1 - 15:15
Ukradená vzducholoď - Nova Cinema - 18:30
Salt - Nova - 20:20
Legendární parta - Markíza - 20:30
Hobit: Neočekávaná cesta - JOJ - 20:30
Bídníci 1/2 - ČT1 - 21:15
Bez kalhot - Prima - 21:40
Velká žranice - Dvojka - 22:00
Vykoupení z věznice Shawshank - Prima COOL - 22:05
Kokain - Nova Cinema - 22:10
Američan - ČT1 - 22:55

NEDĚLE

Po krk v extázi - Prima - 00:10
Hráč - ČT2 - 00:35
Toy Story: Příběh hraček - Prima - 10:25
Vinnetou - Markíza - 13:15
Moskva slzám nevěří - Jednotka - 14:35
Srdečný pozdrav ze zeměkoule - Nova - 14:50
Městem chodí Mikuláš - ČT1 - 15:00
Šílený kůň - Fanda - 16:55
Shrek 2 - Markíza - 17:10
Paša - ČT2 - 20:00
Van Helsing - Prima COOL - 20:00
Parker - Markíza - 20:30
Zlatí úhoři - ČT2 - 21:25
Oko bere - Nova Cinema - 21:45
Kill Bill - Nova - 22:45
Rozpoutané peklo - Prima - 22:45
Odplata - Markíza - 23:00

SRAČKY

Úterý - 23:00 - TV Barrandov - Miamská sopka
Čtvrtek - 15:30 - TV Barrandov - Město v ohrožení
Sobota - 12:15 - Nova Cinema - Dračí past
Sobota - 20:00 - Prima COOL - Australská apokalypsa