Občas se člověk prostě musí oprávněně zamyslet nad tím, do jak hluboké propasti se to vlastně svět kolem něj po hlavě řítí. Nebo má snad smysl, komentovat nějak obšírněji filmový maraton tří Kameňáků na Silvestra na JOJke? Původně jsem zde chtěl vedení stanice pogratulovat, že si tímto rozhodnutím zabilo sledovanost, ale... no, však to znáte sami [povzdech]. Ale dost již pesimismu aneb jak na Nový rok, tak po celý rok. Zbytek programu naštěstí zdaleka tak tragický není!

PONDĚLÍ

Svět patří nám – TV Barrandov – 16:50
Bídníci – Nova Cinema – 20:00
Nedotknutelní – Jednotka – 20:20
Poslušně hlásím – Prima – 20:15
Šéfové na zabití – Nova – 22:00
Spartakus 1/2 – ČT2 – 22:25
Malý Velký Bojovník – Nova Cinema – 22:25
Terminál – Jednotka – 22:35

ÚTERÝ

Maska – Nova – 14:35
Řidič slečny Daisy – TV Barrandov – 15:10
Zataženo, občas trakaře – Nova – 16:20
Tootsie – Nova Cinema – 20:00
Drž hubu! – Jednotka – 20:20
Sabrina – Dvojka – 21:00
Všichni jsou v pohodě – Jednotka – 21:40
Pátý element – Nova – 21:45
Starsky a Hutch – JOJ – 22:10
Láska ze sousedství – Prima – 23:45

STŘEDA

Obecná škola – Markíza – 09:30
Velký bazar – ČT2 – 17:15
Zahulíme, uvidíme 3 – Nova Cinema – 21:50
Frigo na mašině – Dvojka – 22:40

ČTVRTEK

Po zavírací době – Nova Cinema – 00:05
Hon na myš – Nova – 07:55
Lepší pozdě nežli později – Nova – 14:10
Neobyčejný život Timothyho Greena – JOJ – 17:05
Samotáři – ČT1 – 21:50
Smrtelné lži – TV Barrandov – 22:05
Lev v zimě – ČT2 – 22:10
Okamžik zlomu – Nova – 22:10
Únos vlaku 1 2 3 – Markíza – 22:35

PÁTEK

Oko dravce – Markíza – 00:30
Na ostří nože – Prima – 01:55
Ryba jménem Wanda – ČT2 – 12:45
Ledové ostří – Nova – 17:45
3:10 vlak do Yumy – Jednotka – 20:20
Harry Potter a Kámen mudrců – Markíza – 20:30
Usměvavá tvář – Dvojka – 21:00
Smrtonosná zbraň – Nova – 21:30
Já, robot – Prima – 22:35
Válka světů – Markíza – 23:10

SOBOTA

Rango – Markíza – 12:40
Hrbáč – Nova – 11:55
Dokonalá bouře – Nova – 14:50
In America – Prima love – 14:40
Muž z Laramie – Prima – 14:55
Superman – Fanda – 16:25
Osobní strážce – Markíza – 16:40
Forrest Gump – Nova – 17:00
Captain America: První Avenger – Nova Cinema – 20:20
Tváří v tvář – ČT2 – 21:55
Kalifornie – Fanda – 22:00
Odpor – Nova Cinema – 22:05
Jsem nesmělý, ale léčím se – ČT1 – 22:10
Nájemní vrazi – Nova Cinema – 22:20
Skrytá identita – Markíza – 22:30
Muži, kteří nenávidí ženy – JOJ – 22:30

NEDĚLE

Poslední skaut – Markíza – 03:20
Hele, vole, kde mám káru? – Prima COOL – 12:10
Město andělů – Nova – 14:40
Robin Hood, král zbojníků – Nova – 16:35
Dokonalá vražda – Nova Cinema – 20:00
Stav obležení – Prima COOL – 20:00
Žhavé výstřely – Prima – 20:15
21 Jump Street – JOJ – 20:20
Nebožtíci přejí lásce – ČT2 – 21:30
Než ďábel zjistí, že seš mrtvej – JOJ – 22:30
Poslední pevnost – Nova – 22:40

SRAČKY

Úterý – 22:20 – Prima COOL – Legenda o Lilith
Úterý – 22:50 – Dvojka – Mrtvola musí zemřít
Středa – 20:20 – JOJ – Kameňák (maraton!)
Pátek – 23:45 – Prima COOL – Gauner
Sobota – 15:20 – JOJ – Den nezávislosti: Invaze
Sobota – 16:35 – Nova Cinema – Paralelní svět
Neděle – 14:55 – JOJ – Tajemná díra