Za zdaleka nejzajímavější novinku tento týden platí scífo Kronika od režiséra Joshe Tranka. Mysteriózní dobrodružství party kluků, kteří se čirou náhodou přichomýtnou k superhrdinské jízdě jejich života, nám před třemi léty představilo šikovného tvůrce chystaného restartu Fantastické čtyřky. "Ruční kamerou" sejmutý snímek je napínavý jako kšandy a vážně stojí za to. Jinak už ovšem úřaduje obvyklá televizní rutina, zkusit ale ještě můžete třebas Maršála aka originální Opravdovou kuráž. Tak za týden!

PONDĚLÍ

Revival - Jednotka - 20:20
Mladý muž a bílá velryba - ČT2 - 22:05
Lupiči paní domácí - Prima - 22:30

ÚTERÝ

Rytíři nebes - Nova Cinema - 20:00
Zatímco jsi spal - Prima - 20:15
Pane, vy jste vdova! - ČT1 - 20:55
Zánik samoty Berhof - ČT2 - 22:05

STŘEDA

Pevné pouto - Nova Cinema - 01:15
Kmotr - Jednotka - 20:20
Země policajtů - TV Barrandov - 21:10
Zbojník Jurko - Dvojka - 22:05

ČTVRTEK

Deník Bridget Jonesové - Prima - 20:15
Sázka na smrt - Fanda - 20:20
Souboj cti - Nova - 22:10

PÁTEK

Doktor Hollywood - Nova Cinema - 20:00
Smrtonosná past 2 - Prima - 20:15
Harry Potter a vězeň z Azkabanu - Markíza - 20:30
Maršál - Dvojka - 21:25
Smrtonosná zbraň 3 - Nova - 21:30
Amistad - Jednotka - 21:40
Kronika - Prima - 22:40
Kickboxer - JOJ - 22:40
Řezník - ČT2 - 23:00
Pokrevní bratři 2 - Markíza - 23:00
Plivu na váš hrob 2 - Prima COOL - 23:55

SOBOTA

Stateční jsou osamělí - ČT2 - 13:20
Provdám svou ženu - ČT1 - 15:40
Vesmírní kovbojové - Nova - 16:20
Closeau na stopě - ČT1 - 20:00
Letec - Nova Cinema - 20:00
Miami Vice - JOJ - 20:30
Soul Boy - Dvojka - 21:25
Zabiják poldů - Prima - 21:30
Sejmi eso - Prima COOL - 22:05
Sucker Punch - Nova Cinema - 23:10

NEDĚLE

Nezvratný osud 5 - Nova – 00:05
Dům za všechny peníze - Nova - 12:40
Ohnivý oceán - Nova - 16:20
G. I. Joe - Markíza - 16:40
Ponorka Hunley - Fanda - 17:00
48 hodin v Paříži - Nova Cinema - 20:00
Sherlock Holmes - Markíza - 20:30
Václav - ČT1 - 21:40
Ďábelské líbánky - ČT2 - 21:55
Potomci lidí - Prima - 22:10
Neúplatní - Nova Cinema - 22:10

SRAČKY

Pondělí - 22:50 - Prima COOL - Thompsonovi: Hlad po krvi
Pondělí - 23:00 - JOJ - Ostrov pokladů
Úterý - 23:00 - TV Barrandov - Superžralok
Středa - 22:35 - Prima COOL - Požírač kostí
Čtvrtek - 21:55 - Prima COOL - Poslední hlídka
Pátek - 22:05 - Prima COOL - V obležení nepřítele