Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Tim007
09.07.2015 16:36:44
on-line

Já jsem tedy maximálně spokojenej a dle mého se toho děje více než dost. Vše se zamotává, postavám lezeme pod kůži a bude to pěkně eskalovat, o tom není pochyb. A co se týče toho, že nejsou odpovědi... vždyť to byl teprve třetí díl. Když se podívám zpětně na první sérii, v první půli se toho moc nedělo, jen přibývaly otázky, pátý a šestý díl přinesl akci a pak teprv začaly lézt odpovědi. První série mě bavila, ale v této druhé se toho děje mnohem více. Takže jasná spokojenost, děj super a herci, netřeba mluvit, prostě paráda.

mkubalikova
09.07.2015 14:40:18
on-line

Konečně jsem viděla třetí díl a baví mě to hodně. Vince je trefa do černého, jako mafiánský bos je neskutečně sexy. Rachel je parádní, kopačky dala dost férově, to se musím naučit. Ten věčně sjetý a ožralý starosta skvěle zapadá do prohnilého City of Vinci, ryba vždycky smrdí od hlavy.

Největší problém mám s Kitschovou postavou.

spoilerLatentní gay je klišé, které mi do toho nezapadá. Jestli je gay, tak dobře. Nemyslím si ale, že v dnešní době, kdy je to většině lidí u zadele, by Pizzolatto přišel s takovýmto "problémem". Já myslím, že mu jeho "v nouzi bratru ve zbrani udělám mamku" zážitek natolik narušil sexualitu, že neví, čí je. Magoří z toho a v závěru to povede k něčemu hodně, ale hodně ošklivému.

do_Od
06.07.2015 23:01:48
on-line

spoilerje to latentní gay, otázka je prostě jenom jestli se tomu poddá, nebo ne.

Godlike
06.07.2015 22:47:57
on-line

diablopur

spoilerUm, nepostaví se mu s holkou bez viagry (v dnešním díle se na to ptá i prostituta, se zájmem a zvědavostí, ten mu odpoví, že s medikací bez problému, tzn. jako on), zasněně se dívá z balkonu na prostituta vystupujícího z auta a přepočítávajícího peníze, no a samozřejmě několik dní s kolegou ve zbrani ve vesnici někde v Aghánistánu... Já nevim no, jak jinak by to bylo?

diablopur
06.07.2015 21:54:53
on-line

spoilerJá si myslím, že Kitsch nakonec nebude gay. Nemám nic proti gayům, ale chodí už třetí díl kolem horké kaše s tím a nebyl tam jasný důkaz. Určitě Pizzolato svádí tímto z cesty a mate a nakonec to bude jinak, jak to mistrovsky dělal v první řade. Jinak mi spadl kámen ze srdce, že Farrell přežil.

martin.pochman
06.07.2015 20:58:58
on-line

Uvital bych nejakou nude scenu s Vincovou manzelkou :) Ta me zatim bavi nejvic :)

hroubek
06.07.2015 20:35:14
on-line

S každým dalším dílem jsem spokojenější. Konečně se dostáváme postavám pod kůži a děje se toho dost. Stále přicházejí nové otázky, ale tak nějak cítím, že brzy začnou padat nějaké odpovědi. Líbí se mi jak si detektivové začínají alespoň trochu věřit. Colin je opět perfektní, Rachel se mi líbí čím dál více a Vince je perfektní a krásně ukazuje svůj pravý potenciál, a že na to má, aby hrál takovou to postavu. Jediný kdo tahá za kratší konec je Taylor, u kterého už je alespoň jedna záhada vyřešená. Parádní epizoda, ve které všechno funguje tak jak má. Hodně velká spokojenost. 8,5/10

Milosh
06.07.2015 14:51:27
on-line

Souhlas, už to chce nějaká odhalení. Jinak mě neskutečně irituje ta hnusná digitální kamera, zejména pak dnes již bohužel tradičně podsvícené noční záběry.

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.