Zdá se, že letošek je na okázalé ukončování ostře sledovaných hollywoodských vztahů jako dělaný. Naposledy jste si zde na BulvárZone mohli přečíst o rodinné bolístce Batmana a Elektry, no a dnes tu pro vás máme další nečekanou srdéčkovou terminaci. Své "ne" si tentokrát před hladovými médii řekli Megan Fox a Brian Austin Green. Tihle dva se sice v minulosti podobně poštěkali už několikrát, teď je to prý ale celé o něco málo vážnější. Takže pánové, jakou máte šanci?

Do ložnice sice oběma slavným hercům nevidíme, sama Megan se ale v nedávném interview pro Entertainment Tonight prokecla s docela intimní drbárnou. Podle ní prý totiž Brian dávno ztratil chuť na jakékoli večerní milostné radovánky a dokonce naučil jejich syna Noaha, aby pravidelně usínal mezi oběma celebritami v posteli. To naštve. Mikaelu z Transformerů holt trápí, že si na stará kolena nemá s kým zadovádět – a tak s tím údajně sekla úplně. Kdopak tuhle hozenou saténovou rukavici zdvihne jako první?

P.S. Jo, vážení, jde to tady fakt z kopce: v redakci už pilně chystáme žebříček deseti hollywoodských celebrit s nejpovedenějším botoxem! :-P