Kevin Smith je nejen režisérem a scenáristou takřka kultovních filmů jako Clerks či Hledám Amy, ztělesněním samotného Tichého Boba, autorem comicsů s Batmanem a Daredevilem nebo králem menšího podcastového impéria, ale taky obrovským fanouškem comicsů a filmů jiných tvůrců. Kdo Kevina zná z rozhovorů nebo, ještě lépe, z jeho podcastů, ví že se dokáže až sympaticky hodně nadchnout pro cokoliv comicsového. A to právě bude moci zúročit v připravované noční talk show s pracovním názvem Geeking Out.


Během půlhodiny se vždycky proberou novinky z geekovské části popkultury a dojde i na rozhovory s celebritami nebo segmenty natáčené mimo studio. Smithovým kolegou bude herec Greg Grunberg, jehož si můžete pamatovat třeba jako telepatického policistu Matta z Hrdinů. Vysílat se bude na AMC, která je již 5 sezón domovem jinému Smithovu projektu, reality show Comic Book Men z prostředí jeho vlastního obchodu s comicsy a prvního dílu se dočkáme koncem července k příležitosti největší comicsové události roku, Comic Conu v San Diegu.

---

Vytáhni v hospodě: Dcera Kevina Smithe se jmenuje Harley Quinn Smith. „Chudák dítě a chudák manželka comicsového fanatika,“ asi byste si řekli. Jméno ale vybrala Kevinova žena Jennifer, když jí padlo do oka v jednom z jeho comicsů. A jak je s ním mladá dáma spokojená? S křestním prý velmi, jen uvažuje že by vypustila otcovo „Smith“.