Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


hroubek
08.05.2016 09:39:22
on-line

S Banshee je to čím dál složitější. Většina z nás čekala(chtěla) akční krvavé a nekompromisní béčko se spoustou nahoty a místo toho dostáváme něco co bylo vždycky jen naznačeno. Mě osobně to tolik nevadí, ale vůbec bych se nezlobil, kdyby se poslední dva díly pořádně rozjely.

do_Od
08.05.2016 08:28:16
on-line

Kdyby se bratrský rozhovor odehrával ve světě GOT, tak už má Bunker třikrát proraženou lebku něčím kopí. Btw. od epizody s názvem "Only one way a dogfight ends" bych čekal, že k tomu konci teda dospějeme, že se odehraje a že nám ho ukážou. Ve čtvrté řadě Banshee si ale někdo řekl "ne" místo toho budeme jen kecat.

Další věc, chápu, že u tohohle druhu seriálu se na logiku nikdy příliš nehrálo, ovšem to luciferské unášení šerifů a FBI agentů je tak strašně dementně podané, že mi to hlava fakt nebere. Strašně špatné. Scenáristicky to je letos prostě fakt bída a pakliže někdo z původních pisálků od seriálu odešel a proto letos končí, možná je to i dobře. Ačkoliv mě to mrzí.

PetrM
08.05.2016 07:41:29
on-line

Tak já půjdu proti proudu, protože mě se to pořád líbí. Proti True Detective je to i teď záležitost s tahem na branku. Jo, ta linie s agentkou a se satanistou je tam zbytečná, protože víme, jak dopadne. To si do poslední zkrácené řady mohli tvůrci odpustit. Osobně mě teď zajímá jak vyřeší situaci Proctora, protože ten má teď problémy jak Carrie tak s Bratrstvem a brzy i s kartelem. Je celkem jasné, proč musel nechat plavat tu vraždu neteře, ale zamrzí to.

(=LIFTY=)
07.05.2016 20:25:12
on-line

Nejhorší na této řadě je to, že od Banshee očekávám super béčkovou akční zábavu a dostávám místo toho něco, co najdu u hromady jiných seriálů - pomalu se táhnoucí detektivku, kde všichni bojují s vnitřními démony...
Což ten seriál dekraduje z originality na továrenskou výrobu...

8Paul
07.05.2016 20:06:36
on-line

Bohužel to fakt pizzamanovinou smrdí a je to neuvěřitelně smutný. V posledních dvou dílech budou muset předvést něco úžasnýho aby tu sezónu zachránili, ale i kdyby se to povedlo (nepovede), tak je těch promarněných dílů škoda. Tahle sezóna je prostě slabá, nejen kvůli nedostatku akce, ale hlavně i ty dialogy šustí papírem mnohem víc než dříve (prostě tak nějak pizzamanovsky) a postavy skoro až karikují sami sebe...hrozná škoda. Za ten pokles kvality asi může odcházející Greg Yaitanes ?

MARTASLJ19
07.05.2016 19:49:12
on-line

Rozhodne najslabšia séria. Bohužiaľ takto som si uzavretie teda nepredstavoval....

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.