Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


eSKa
01.06.2016 17:45:51
on-line

Ukoncili to, protoze vedeli ze uz by se budto opakovali, nebo varili z vody a to je pro ne velke plus, jde to prave i videt, ze co dal? rozjet zapletku s Proctorem na mezinarodni scene? Kdyz bylo jasne receno ze na to je proste mala ryba? Resit furt dokola bratrske problemy nebo Brockovo pideni se po identite? Vymyslet si novej uber gang odnikud? Proste tema jednoho mestecka uz bylo vycerpano a zavacsu to pochopily. Za me dobry ze ukoncily vsecky linky, hlavne Jobse a nashledanou. Btw dozvedeli sme se teda nekdy jeho realne jmeno?

(=LIFTY=)
27.05.2016 03:32:58
on-line

BTW Nezapomneli jste na potitulkovou scenu?

Arbiter
26.05.2016 18:26:42
on-line

M.a.t.t.
mám to stejně

M.a.t.t.
26.05.2016 14:57:17
on-line

Zaverecna epizoda bola vynikajuca a dost mi dvihla dojem z celej serie. Spravne rozluckove finale (nechapem ako ho niekto moze kritizovat ), tak ako ho mam rad a chvalit mozem uzavretie kazdej dejovej linie. Aj ked islo o najslabsiu seriu, nakoniec som teda stale dost spokojny.

hroubek
26.05.2016 14:28:56
on-line

S04 - Tak nám to skončilo. Od té doby co bylo ohlášeno, že čtvrtá řada Banshee bude tou poslední se mi v hlavě rodila představa jak by to mělo celé skončit. A rozhodně jsem si to nepředstavoval, tak jako tvůrci. Budiž. Ten odklon od předchozích řad je hodně znát. Od tempa, brutality a samotného pocitu ke zakončování nezodpovězených linek a příběhů. Tvůrci na to šli úplně jinak, než bylo fanouškům po chuti(hlavně zápletka o kolo satanistické vraždy). I tak, ale mohu říci, že jsem ve výsledku s poslední řadou dost spokojený. Některé věci skončili, tak jak jsem chtěl, jiné jinak a mnohdy zajímavějším a originálnějším způsobem. Že to mohlo být o dost lepší, o tom žádná. Že jsme se konečně něco mohli dozvědět o skutečné identitě Hooda, to sice zamrzí jen na chvilku, ale v posledních deseti minutách budeme rádi za to co vidíte, jelikož seriál končí se vztyčenou hlavou a s koncem, který seriálu nedělá ostudu. 8/10

(=LIFTY=)
26.05.2016 01:51:41
on-line

Tady hlavně chyběl lepší záporák... Chayton přišel o půlku hlavy, Kai zřejmě během těch dvou let o koule a dostal je až v posledním díle a když už tam byl náznak pořádného hovada, tak

spoilerpřišel během dvou dílů o hlavu...


Ten blbeček s rohama byl jednak debilně zahraný a druhak ultra nesympatická verze červeného draka.
Nevím no, já jsem byl s finále celkem spokojený, ale na starší řady se to absolutně nechytá. Jediné, co zůstalo pořád skvělé, byly promyšlené úvodní titulky jednotlivých dílů.

PetrM
25.05.2016 19:25:40
on-line

Viděno zpětně, to "původní" Banshee skončilo spolu s přestřelkou na policejní stanici v S03E05. Asi i největší fandové uznají, že pak dali tvůrci nohu z plynu a do cíle dojeli skoro na volnoběh. Ale na seriál jako celek budu vzpomínat určitě pozitivně. Bitka se zápasníkem, přestřelka na konci první řady, Nola vs Burton a nebo ta policejní stanice byly určitě nezapomenutelné momenty.

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.