Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Failarth
06.09.2017 19:18:27
on-line

Tvůrci ospravedlnili Dannyho jako jednoho z Ironfistů a v seriálu několikrát zaznělo, že je to lama, všichni jsme to viděli, takže nemá cenu to rozebírat. Pravý Iron Fist je ten z videa z roku 1943, díky hoši za vysvětlení.

Choreografie mě zklamala a hodně za to může hlavní představitel, který vypadá, že se to učil jako kdokoliv z nás někde v sokolovně 2x v týdnu a to že se ještě v dnešní době bojí ve štábu opravdových úderů je smutný. Raději klidně víc střihů, v tomhle případě by to spíš prospělo.

Na druhou stranu tu vyloženě překvapí občasné násilí, které se sem vůbec nehodí (k hlavní postavě) narozdíl od DD.

Největší pochvala je pro Warda, překvapení jak dlouho ne !

hroubek
05.07.2017 15:24:49
on-line

do_Od
Zpětně bych si radši pustil JJ, než Luka Cage a Iron Fist. Z nich bych si pustil jen vybrané scény, jelikož tyto dva seriály nikdy neměly mít 13 dílů. U JJ bych si pustil většinu série, ale i zde si myslím, že by to šlo ořezat na krásných 10 dílu. Jediné co bych si s nadšením a s úsměvem na tváři pustil znovu jsou obě řady Daredevila.

do_Od
05.07.2017 09:13:57
on-line

Jo, ten byl taky hloupej. A přesto všechno byl Iron Fist docela vtipnou béčkovou zábavou, kterou bych si v klidu někdy dal znova. Narozdíl od Jessicy Jones nebo Luka Cage.

Nirnaeth
05.07.2017 00:44:04
on-line

Serial se mi libil a s vetsinou veci v recenzi nesouhlasim, nebrala jsem je jako negativum, ale jako zamer. Co jsem ale tvurcum vubec nezrala, byl ten finalni zvrat, kdy

spoilerse Joy obratila proti Dannymu. Tak jako kreteni se k ni chovaji jeji otec a bratr, ale nakonec za toto muze Danny, kteremu se snazila do poslednu chvile pomahat? Wtf...

hroubek
16.04.2017 12:10:45
on-line

Konečně jsem to koukal a upřímně to dalo práci.

S01 - Promrhaná šance. Moje první věta naprosto výstižně popisuje celou první řadu. Irona Fista v komiksech mám dost rád, ale tady je za naivního blbečka a ne za toho mistra v kung-fu. A fakt to bolí. Zatím co u ostatních seriálů příběh alespoň trochu fungoval(u JJ už hůře a Luke Cage měl taky spoustu vyplňujích dílů, přesto tam byl osvěžující prvek prostředí Harlemu), tak tady se klopýtá ostošest. Problém s příběhem bych byl ochotný přejít, pokud by mě záleželo na hrdinovi, a to se tvůrcům nepovedlo. Další problém je v tom, že se v celém seriálu mluví o Iron Fistovi s velkým respektem, ale ve výsledku Iron Fist nic nepředvede a místo toho, aby vyčníval nad ostatními hrdiny, se krčí někde vzadu. Herci se sice snaží, ale některé věci prostě nelze zahrát, když na to nemáte. Akční scény jsou nudné a chybí jim, něco nezapomenutelného co bylo v jiných seriálech viz. Punisher vs. vězni, Cage a jeho získávání peněz nebo Daredevil a záchrana dítěte. Velmi mě mrzelo, že jsme se nepodívali na výcvik Iron Fista, jeho dospívání či na důležité postavy z K'un L'un. Iron Fist je zklamání a mrzí to o to více, když si uvědomíte potenciál jaký tento seriál mohl mít ve své první řadě. 5-6/10

verbst
01.04.2017 14:17:15
on-line

Ale jó, šlo to. Furt to bylo lepší, než Jessica.
A Danny/IronFist mi jako miscast nepřijde. Náhodou bych řekl, že to Finn zvládl docela obstojně.
Daredevil je furt jinde.
Takže DD, Luke, Iron Fist, Jessica.
A Defenders ať už jsou tu.

Noco
24.03.2017 16:59:32
on-line

7-8/10
celkom fajn oddychovka so sympatickými hercami, fajn príbehom a niekedy priemernou akciou. Určite to nemá na Daredevila a Jessicu Jones ale bavilo ma to určite viac ako Luke Cage.

do_Od
21.03.2017 14:30:00
on-line

xnewstedx
Možná jsem měl být doslovnější. Nebýt ten seriál provázaný s Daredevilem, nerozvíjet dál mytologii a nebýt zábavná akce, byl by to doslova a dopísmene ten obyčejnej průměr, 5/10 jak píšeš. Ono tam ale to výše zmíněné je, takže jsem nakonec neměl problém tomu dát těch ucházejících 7, protože ve výsledku mě to prostě bavilo o chlup víc jak Jessica a definitivně víc jak Luke Cage.

Mack.
Já zase nepochopil to provázání, RT jsem u Fista nečetl, ale v recenzi odkazuji na weby jako Verge atd., kde pořadu vyčítali, že je v hl. roli bílý hrdina. Což je naprostá pitomost a upřímně je to stejnej princip kritického bandwagonu jako byl u hatu na Snydera a BvS nebo totální nepochopení Warcraftu. Stačí když někdo napíše jednu hloupost, která se chytít, a už se to veze, v tomhle případě to byla barva kůže. U Netflixu je to teda horší o to víc, že naopak Cage chválili čistě jen proto, že to byl černej chlap, kterýho nejde zastřelit. Já chápu, že tam ten podtext někdo může objevit a pak kvůli tomu mít ten seriál radši, ale upřímně mě sere, když někdo začne seriálu z ničeho nic vyčítat, že podobnej podtext nemá.

xnewstedx
21.03.2017 12:07:54
on-line

5/10
S recenziou suhlasim, len nechapem to hodnotenie. Tento seros je na nedelne doobedie na RTL2. To nie je ina liga ako Daredevil ale uplne iny sport.

Mack.
21.03.2017 09:49:31
on-line

Tu recenzi jsem nějak nepochopil. Přijde trochu provázána s Rottenama, který jsou jako vždy úplně mimo.

Viral
20.03.2017 15:48:24
on-line

zahraniční recenze
I think a lot of the criticisms are mired in the fact Danny wasn’t played by an Asian actor. There’s some fundamental bias that entered into most critics’ heads, and they were unable to move beyond that point.

Tohle tesat do kamene, za mě (zatím jsem zhruba v půlce) je to jasně druhá nejlepší věc z Netflix MCU (po famózní druhé štaci Daredevila). Ostatně extrémně příznivé americké recenze Luka Cage byly myslím taky psány v podobném duchu, akorát s plusovým znamínkem (bulletproof black man - so relevant, so important, so thoughtful...).

Sweat55
20.03.2017 14:00:55
on-line

Za mě pecka, ale je možný, že kdyby to nebylo napojený na Daredevila a Defenders, tak mě to tak nebaví.

trešlson
20.03.2017 13:52:17
on-line

Já nemám s Iron Fistem sebemenší problém. Finn Jones mi nevadil, nelogičnosti mi tam nepřipadali nijak závratný.. naopak vývoj jednotlivých postav byl naprosto parádní.. jediné co mi vadilo byl origin ala Arrow a Batman.. ale tak to už se těžko změní, když je předloha daná. Navíc oproti Arrowovi, který mě přestal bavit už v první sérii mi tohle přišlo o dost lepší. Jak jsem už psal.. pro mě nejlepší marvelácká štace na netflixu po druhé sérii Daredevila. Jessica Jones měla super záporáka, ale taky to jinak byl spíš takový lehký nadprůměr a Luke Cage kromě charizmatu nenabídl skoro vůbec nic.. a do Jessicy Henwick sem se tu zamiloval

Arbiter
20.03.2017 13:52:10
on-line

Ještě dokoukáno nemám, ale jemu

spoilernetrvalo přesvědčit ty lidi 3 díly. Ty dva to tak nějak věděli už v pilotu potom, co jim řekl něco co mohl vědět jen on. Ten "odpor" co mu kladli byl zapříčíněnej hlavně tím, že NECHTĚLI aby to byl on. A Trinity stejně tak řekl, něco co mohl vědět jen on a zároveňv tom naopak viděla příležitost. A paradoxně (možná po očekávání zchlazenejch jak Jessicou tak Lukem) jsem skoro čekal, že v blázinci děj zůstane ještě delší dobu.

.

BlackAdder
20.03.2017 13:37:40
on-line

To jsem říkal už po traileru, že hlavní hrdina je KOKOT. A to vysoký hodnocení nechápu.

Pozitkar
20.03.2017 11:55:12
on-line

Mám za sebou první tři díly (díky Pitrovi na TVguru) a zatím dobrý. Moc mind-fucků tam nebylo a připadá mi to zábavnější než Luke Cage i Jessica Jones. Bitky perfektní a to, jak píšeš, jsem ještě neviděl ten nejlepší díl. Finn Jones někomu sedne, někomu ne. Mně se třeba líbí jeho hlas a děsím se, kdo ho bude u nás dabovat.

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.