Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


FallenMaia
24.09.2019 09:37:16
on-line

Eleanor
Kamery, zvuk, masky, kostýmy atď. za to si to podľa teba žiadne ocenenie nezaslúži?? Ach bože ľudia, presne ako píše Failarth, budte trochu objektívni, ja chápem že ste tu všetci sklamaní ako to skončilo a že to mohlo byť lepšie, ale zas preto netreba celú tú prácu čo za tým bola hodiť do koša s tým, že je to "sračka" a hotovo. Veď sa na to pozrite zdravým rozumom. Každá technická kategória je pre GoT zaslúžená, o tom sa tu nemusíme ani baviť. Ja vážne nechápem tej nenávisti ktorá sa voči GoT a tvorcom strhla.

Eleanor
23.09.2019 23:39:47
on-line

A ke GoT: U filmových cen se hodnotí to, co vzniklo za poslední rok, tedy poslední série, ne celý seriál od začátku. A poslední série byla zkrátka špatná. Většinu věcí by rozhodně zlepšil jiný scénář, ale jiný scénář by změnil každý film, nebo seriál, protože je základem, kostrou filmu. Bez dobrého scénáře nenatočíte dobrý film. A ani Dinklage v poslední sérii nic nehrál. GoT si v poslední sérii zaslouží cenu tak maximálně za efekty, jinak mě nic dalšího nenapadá.

Eleanor
23.09.2019 23:35:15
on-line

CAPS_LOCK
Nevím, jestli Chernobyl ostrouhal, když vyhrál nejlepší minisérii, nejlepší scénář limitované série a nejlepší režii. Jediné, jde neuspěl, byli herci. Jinak Sharp Objects si nic nezaslouží, série nebyla ničím převratná, pokud za převratné nepovažuješ stříhačskou flashbackovou manýru, kde se děj skoro nehýbe dopředu.

Failarth
23.09.2019 18:48:11
on-line

Sharp objects má Globus, fuckoff Emmy.

Fleabag zaslouženě, tam bych šel i výš.

Buďte trochu objektivní boha, GoT poslední 2 série šla sice do hov.n, pořád to má ale kvalit a zábavy na rozdávání , nic podobného není a div, že vůbec je.CAPS_LOCK
23.09.2019 16:13:51
on-line

OK, jakékoliv ocenění pro GoT nepochopím, Černobyl zaslouženě ostrouhal, což mi pochopitelně udělalo velikánskou radost , škoda jenom, že cena útěchy pro něj padla zrovna na minisérii jako takovou, protože víceméně všichni ostatní nominovaní jsou nesrovnatelně lepší. Tím se dostávám k absurdnímu vyignorování nejlepší minisérie za poslední léta Sharp Objects Se zbytkem víceméně spokojenost, hlavně jsem rád za ocenění Killing Eve, Fleabag a The Act

Kaculka88
23.09.2019 15:50:00
on-line

Palec nahoru za každou výhru Chernobylu, ten seriál mě v hlavě leží hodně dlouho (v dobrém slova smyslu)... Co mě naopak strašně sejří je fakt, že Peter Dinklage je jediným hercem z GOT, co kdy vyhrál Emmy.... to to kur*a nemohli dát Leně? Jasně, v poslední řadě předvedla prd (ne její vinnou) ale tohle mě fakt mrzí.... Technický úsek si ty Emmy zaslouží (Ramin Djawadi je Bůh, kostýmy, zvukaři a ostatní ten seriál taky drželi nad vodou, klobouk dolů)

Arbiter
23.09.2019 15:45:25
on-line

FallenMaia
jak říkám, já si jen asi naivně myslel, že se hodnotí poslední rok a to ať si říká kdo chce co chce, ale kromě nějakých produkčních hodnot v té kategorii GoT těžce ztrácela na všech frontách

FallenMaia
23.09.2019 15:22:38
on-line

GoT rozhodne zaslúžene najlepší seriál, ono treba si uvedomiť že je to cena celkovo za seriál, za všetku prácu okolo toho, nie len ten scenár ktorý sa im nevydaril. A samozrejme že sa zohľadnovalo aj to že to bola posledná séria a teda pomyselná rozlúčka s touto seriálovou udalosťou posledných rokov. Čiže nechápem čo sa komu nepáči, zanechal najvýraznejšiu stopu a ovplyvnil aj seriálovú tvorbu ako takú, veď prečo dnes vznikajú také seriáli ako Zaklínač, LOTR, Kolo času atď. je to vďaka úspechu GoT. Som rád že aj ten Chernobyl čosi dostal aj keď čakal som cenu aj pre Skarsgarda a Harrisa ktorých herecký výkon výraznou mierou prispel k takému veľkolepému úspechu tejto minisérie. Škoda.

Eleanor
23.09.2019 14:40:37
on-line

Takže žádná soška pro skvělého Jareda Harrise v Chernobylu? Aha, já zapomněla, on vlastně není černej... A vítězství Hry o trůny v jakékoli kategorii za strašnou osmou sérii tuhle frašku už jenom potvrzuje.

Arbiter
23.09.2019 14:01:27
on-line

sirHumphrey
imo to dostalo za seriál jako celek, ne jen za poslední rok... jinak to totiž smysl nedává

sirHumphrey
23.09.2019 12:48:45
on-line

Nechápu jak ta sračka mohla vyhrát.... Osmá série byla bohužel obyčejná sračka, zkurvili tam snad vše co zkurvit šlo a stejně vyhraje...mno něco není v pořádku

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.