Většina z nás si už vlastní filmový program dávno neřídí podle toho televizního, o Vánocích se mu ale přeci jen kvůli příbuzenstvu ještě částečně podřídíme. Tady máte výběr těch nejzajímavějších kousků, jež budou televizní stanice v následujících dnech nabízet.
(pozn.: ve výčtu vynecháváme reprízy, jinak by seznam byl skoro trojnásobný)

PONDĚLÍ 23.12.
Anděl na horách – Nova – 12:35
Na samotě u lesa – ČT1 – 13:00
Já, padouch – Nova – 14:15
O Janovi a podivuhodném příteli – ČT1 – 14:35
Hon na myš – Prima – 14:55
Harry Potter a Tajemná komnata – Nova Cinema – 15:20
Nekonečný příběh – Prima – 16:50
Nebojsa – Nova – 17:50
Anděl Páně – ČT1 – 20:00
Zlo pod sluncem – ČT2 – 20:00
Dobrý voják Švejk – Prima – 20:15
Noc na Karlštejně – ČT1 – 21:35
King Kong – Nova – 22:00
Univerzální uklízečka – Prima – 22:00
Láska nebeská – ČT1 – 23:00


ÚTERÝ 24.12.
Tři veteráni – ČT1 – 9:10
Báječní muži na létajících strojích – ČT2 – 12:20
Hledá se Nemo – Nova – 14:15
Princ Bajaja – Prima – 16:20
Sám doma – Prima – 20:15
Anděl páně 2 – ČT1 – 20:30
Training Day – Nova Cinema – 21:40
Pretty Woman – Nova – 21:55
Pelíšky – ČT1 – 22:05

STŘEDA 25.12.
Císařův pekař - Pekařův císař – ČT1 – 8:20
Příšerky s.r.o. – Nova – 9:35
Popelka – Nova – 14:25
Třetí princ – Nova – 16:15
Dařbuján a Pandrhola – Nova – 17:55
Zvíře – ČT2 – 20:00
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku – 20:15
Vesničko má středisková – ČT1 – 21:40


ČTVRTEK 26.12.
Princové jsou na draka – ČT1 – 7:40
Život je krásný – ČT2 – 10:20
Lotrando a Zubejda – ČT1 – 11:15
Poslední mohykán – Nova – 11:15
Císař a tambor – ČT1 – 14:25
Sully: Zázrak na řece Hudson – Nova Cinema – 14:50
Snídaně u Tiffanyho – ČT2 – 15:55
Hrátky s čertem – Prima – 17:05
Tři oříšky pro Popelku – ČT1 – 20:00
Velký šéf – ČT2 – 20:00
S čerty nejsou žerty – Prima – 20:15
Jak se budí princezny – Nova – 20:20
S tebou mě baví svět – ČT1 – 21:25
Skála – Nova – 21:55
Cesta do Ameriky – Prima – 22:10

PÁTEK 27.12.
Panna a netvor – Prima – 16:55
Bezva finta – ČT2 – 20:00
Princ Egyptský – Nova Cinema – 20:00
Harry Potter a vězeň z Azkabanu – Nova – 20:20

SOBOTA 28.12.
Honza málem králem – Nova – 14:30
O princezně Jasněnce a létajícím ševci – Nova – 17:55
Šíleně smutná princezna – Prima – 20:15


NEDĚLE 29.12.
Zootropolis: Město zvířat – Nova – 17:30
Kniha džunglí – Nova Cinema – 18:05
Fantomas se zlobí – ČT2 – 20:00
Princ a Večernice – Prima – 20:15
Mrazík – Nova – 20:20
Leon – ČT2 – 21:40
„Marečku, podejte mi pero!“ – ČT1 – 21:45
Zelená míle – Nova – 21:55

PONDĚLÍ 30.12.
Adéla ještě nevečeřela – ČT1 – 7:15
Fantomas kontra Scotland Yard – ČT2 – 20:00
Poslušně hlásím – Prima – 20:15
Hledá se Dory – Nova – 20:20
Vrchní, prchni! – ČT1 – 21:40
Loupež po italsku – Prima – 21:55
RocknRolla – Nova Cinema – 22:00


ÚTERÝ 31.12.
Jezerní královna – ČT1 – 11:25
Panna a netvor – Prima – 13:50
Auta 3 – Nova – 14:10
Světáci – ČT1 – 15:40
Kdo chce zabít Jessii? – Prima – 17:25
Krakonoš a lyžníci – ČT2 – 18:05
Dobytí severního pólu – ČT2 – 18:20
Někdo to rád horké – ČT2 – 20:15
Hospoda na mýtince – ČT2 – 22:15

STŘEDA 1.1.
Škola základ života – Nova – 11:25
Obušku, z pytle ven! – Nova – 18:05
Earth: Den na zázračné planetě – ČT2 – 20:00
Sherlock Holmes: Znamení čtyř – ČT2 – 21:35