Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


fr3ak
26.05.2020 17:40:57
on-line

Seriál, kterej vznikl proto aby vlastně každýho akorát nasral. Taky mě to udrželo až do konce, ale ten hnůj v závěru cítím ještě dnes...

hroubek
26.05.2020 08:55:49
on-line

Moc, opravdu moc Vám děkuji za tento článek. Při čtení jsem zamačkával slzy. Moje velká srdcovka. Tolik krásných vzpomínek na mě během čtení vyběhlo. Děkuji, hezky jsem si zavzpomínal.

BlackAdder
26.05.2020 05:50:43
on-line

Také jsem to chytil v první vlně, ze začátku mě to strašně bavilo, byla to ta nová vlna našlapanejch seriálů jako Prison break atd., ale jak řekl Hlad, ta překombinovanost mě začala srát. Lindelof je prostě kokot. Skončil jsem někdy po druhé řadě a už nikdy se k tomu nevrátím. V článku mi chybí následné osudy herců, z nichž se prosadila jen Evangeline.

Falwic
25.05.2020 23:12:34
on-line

Doteď si pamatuji práci Jona Locka (ředitel inkasního oddělení v továrně na krabice). Záhady byly super, teorie okolo nich taktéž. Dozvěděl jsem se o existenci Foulcatova kyvadla,... Konec seriálu už super nebyl. Tvůrci nakonec přiznali, že seriál neměli promyšlený dopodrobna, jak dříve rádi tvrdili. Proto jsem nikdy nedal opakování.
Namaste

peterel
25.05.2020 21:49:56
on-line

Na Lost moc rád vzpomínám, ačkoliv se prvním dvěma řadám nic nevyrovná a kvalita šla pak trochu dolů. Napadají mě pak ještě seriály jako Heroes, Prison Break, Battlestar Galactica. Trochu mi to chybí, ta doba co měla série přes dvacet dílů a člověk každý týden čekal na nový. Dneska se snad už nic takového ani netočí.

diablopur
25.05.2020 18:10:00
on-line

Dekuju za clanek. Hned bych se na to podival cele znova. Pro me jeden z nejlepsich serialu. Sem tam i dam ty proklete cisla do sportky, kdyby to nahodou vyslo.

speta.jr
25.05.2020 10:28:40
on-line

Nejlepsi scena:
Je jich tolik genialnich, ale zacatek druhe rady je absolutni top 3 serialovych momentu vsech dob. Je to clifhanger v ramci epizody navazujici na season finale clifhanger. Uplne meta!

Nejlepsi postava:
Eko se moc neohral takze Demsond je jasny favorit, tragicky hrdina.

Nejevetsi zahada:
Kour, tvl Kour! Ja bych to tedy nechal nevysvetlene uplne, ale to mi nevezme jedny z nejlepsich momentu serialu.

Nejdojemnejsi smrt:
Charlie...

Nejlepsi epizoda:
asi 60% serialu.

Nejhorsi epizoda:
Jak si Jack nechal udelat tetovani. To byl fakt filler nehorsiho ranku.

Nejlepsi tvurce:
Vzhledem k tomu jak se tvurci tym obmenoval bych na piedestal dal Michale Giacchinna. Nejenom, ze si udrzel vysokou latku po celou dobu, ale taky ho to vystrelilo ze serialu a her na filmove pole. Diky.

Arbiter
25.05.2020 07:59:49
on-line

Mě šestá řada nezklamala. Pochyby o tom, že to tvůrci takhle plánovali uzavřít od začátku jsou samozřejmě na místě, ale vybrusili z toho se ctí a konec byl pro mě jeden z nejdojemnějších zážitků a Lost patří mezi moje nejoblíbenější seriály vůbec. Asi rok po jeho ukončení jsem si dal binge watch a jako celek takhle rychle za sebou to funguje taky výborně.

Mercator
24.05.2020 21:12:54
on-line

Perfektní článek, který mi udělal radost. Vím, že kvůli šesté sérii teď ten seriál mnoho lidí považuje za odpad, ale já si stojím za tím, že patří mezi nejlepší seriály, jaké kdy byly natočené. Tolik zajímavých postav, záhad, zvratů a dojemných smrtí se jen tak nevidí. Třeba scéna s Michaelem a Anou Luciou ze druhé série patří dodnes mezi nejvíce šokující, co jsem kdy viděl a to jsem už viděl seriálů od té doby docela dost.

A vždy mě strašně naštve, když někdo tvrdí, že všechny postavy byly už od prvního dílu všechny mrtvé, protože to je totální kravina a nepochopení celého seriálu :)

© Copyright 2000 – 2021 Všechna práva vyhrazena.