Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Falwic
26.08.2020 22:26:36
on-line

Efekty nemusejí být drahé, aby seriál mohl být dobrý. Záleží na příběhu. Sci-fi Outcast bylo super z příběhové stránky, ale nemělo divácký úspěch, tak nepokračovalo. Příběh bylo pro mě zajímavý.
Tento seriál vypadá velice zajímavě, ale důležitý bude smysluplný přáběh.

Marnotratnej
26.08.2020 16:26:18
on-line

Trochu laciné?
Je úplně jedno, jestli to má horší efekty než GoT, hlavně, že to bude mít dobrej příběh. Ale chápu, že tady na TVzone (speciálně Spooner) jde hlavně o ty efekty, a když má něco "velké produkční hodnoty" jako GoT, tak to zákonitě nemůže být sračka, přitom 8. série GoT jasně byla, ale všichni co mají tento názor jsou jen toxičtí fanoušci, co nedocenili produkční hodnoty. Chápu, proč se to někomu líbí, ale to neznamená, že tomu nemůžu dát 30%, argumenty proto mám.
Jedno z mojích nejoblíběnějších sci-fi je Babylon 5 a to má mizerný efekty, ale po všech ostatních stránkách je výborné (výjma zastaralého rámcování epizod).
Sice jsem hodně odbočil od tématu, ale "vypadáto lacině" mě hrozně sere, protože to kurva vypadá líp než většina televizních věcí a i kdyby to mělo menší rozpočet, tak co? Tvůrci se na to mají vykašlat jen kvůli nižšímu rozpočtu, aby pár lidí nereptalo nad efektama? Kdyby to byla nějaká velkoprodukce očekávanýho seriálu, tak se to dá pochopit, ale u tohohle je to vážně mimo.

© Copyright 2000 – 2021 Všechna práva vyhrazena.