Většina z nás si už vlastní filmový program dávno neřídí podle toho televizního, o Vánocích se mu ale přeci jen kvůli příbuzenstvu ještě částečně podřídíme. Tady máte výběr těch nejzajímavějších kousků, jež budou televizní stanice v následujících dnech nabízet, ať už jde o pohádky, jiné vánoční klasiky anebo blockbustery.
(pozn.: ve výčtu vynecháváme reprízy, jinak by seznam byl skoro trojnásobný)

STŘEDA 23.12.
Anděl Páně – ČT1 – 20:10
Pyšná princezna – Prima – 20:15
Láska nebeská – ČT1 – 21:45
Skála – Nova – 22:00
Gravitace – Nova Cinema – 23:50
Smrtonosná zbraň 4 – Prima – 00:10


ČTVRTEK 24.12.
Popelka – Nova – 7:00
Lotrando a Zubejda – ČT1 – 7:35
Rytíři ze Šanghaje – Nova Cinema – 9:40
Tři veteráni – ČT1 – 10.55
Šíleně smutná princezna – ČT1 – 15:55
Nebojsa – Nova – 17:05
Sedmero krkavců – Prima – 17:55
Princezna se zlatou hvězdou – Nova – 18:40
Sám doma – Prima – 20:15
Tři oříšky pro Popelku – ČT1 – 20:30
Pelíšky – ČT1 – 21:55
Pretty Woman – Nova – 21:55
Princ a pruďas – Nova Cinema – 22:15
Vesničko má středisková – Nova – 00:05
Uprchlík – Nova Cinema – 00:05

PÁTEK 25.12.
Císař a tambor – ČT1 – 8:30
Třetí princ – ČT1 – 14:30
Honza málem králem – Nova – 14:35
Panna a netvor – Prima – 16:50
Jak vytrhnout velrybě stoličku – ČT1 – 17:30
O statečném kováři – Nova – 17:55
Někdo to rád horké – ČT2 – 20:00
Úžasňákovi – Nova Cinema – 20:00
Hodinářův učeň – ČT1 – 20:10
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku – Prima – 20:15
Harry Potter a relikvie smrti – část 1 – Nova – 20:20
„Marečku, podejte mi pero!“ – ČT1 – 21:50
Šílený Max: Zběsilá cesta – Nova – 22:45
Faunovo velmi pozdní odpoledne – ČT2 – 23:50


SOBOTA 26.12.
Dařbuján a Pandrhola – ČT1 – 8:10
Nejkrásnější hádanka – Nova – 11:10
Princové jsou na draka – ČT1 – 13:15
Muž se železnou maskou – Prima – 16:00
O princezně Jasněnce a létajícím ševci – Nova – 16:25
Jak dostat tatínka do polepšovny – ČT1 – 17:20
Císařův pekař, pekařův císař – Nova – 17:55
Prázdniny v Římě – ČT2 – 20:00
S čerty nejsou žerty – Prima – 20:15
Na samotě u lesa – ČT1 – 21:40
Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic – Prima – 22:25

NEDĚLE 27.12.
Zabil jsem Einsteina, pánové… – ČT1 – 15:25
Zorro: Tajemná tvář – Prima – 15:55
Láska na vlásku – ČT1 – 17:00
Císařův pekař, pekařův císař – Nova – 18:10
Nebožtíci přejí lásce – ČT2 – 20:00
Interstellar – Nova Cinema – 20:00
Anděl páně 2 – ČT1 – 20:10
Jak se budí princezny – Prima – 20:15
Solomon Kane – Prima Cool – 20:15
S tebou mě baví svět – Nova – 20:20
Adéla ještě nevečeřela – ČT1 – 21:45
Zelená míle – Nova – 21:55
Jméno růže – Prima – 22:15
Noční zvířata – Nova Cinema – 23:05


PONDĚLÍ 28.12.
Hledá se Nemo – Nova – 11:10
Earth: Den na zázračné planetě – ČT2 – 11:50
Pod jezevčí skálou – ČT1 – 12:30
O ptáku Ohniváku – ČT1 – 13:45
Snídaně u Tiffanyho – ČT2 – 16:50
Tenkrát na Západě – ČT2 – 20:00
Princ a Večernice – Prima – 20:15
Déjà Vu – Nova – 22:20
Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas – ČT2 – 00:35

ÚTERÝ 29.12.
Princ Bajaja – Nova – 7:40
Na pytlácké stezce – ČT1 – 12:30
Pro hrst dolarů – ČT2 – 20:00
Seznamte se, Joe Black – Nova Cinema – 20:00
Noc na Karlštejně – Prima – 20:15
Seber prachy a zmiz – ČT art – 21:35
Pupendo – ČT1 – 21:45
Brutální Nikita – ČT2 – 21:45
Šerifové – Nova – 21:55
Hon na Ponorku – Prima – 22:05
Červený drak – Nova – 00:15


STŘEDA 30.12.
David Attenborough: Mravenčí hora – ČT2 – 14:30
Hrátky s čertem – Nova – 16:10
Pro pár dolarů navíc – ČT2 – 20:00
Mrazík – Nova – 20:20
Roger Waters: The Wall – ČT art – 21:05
Černí baroni – ČT1 – 21:40
Gladiátor – Nova – 21:50
Leon – ČT2 – 22:15
Big Lebowski – Nova Cinema – 22:40
Věčně mladá – Prima – 22:45

ČTVRTEK 31.12.
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí – ČT2 – 15:40
Milionový závod – Prima – 17:50
Krakonoš a lyžníci – Nova – 18:05
Jára Cimrman – ČT2 – 15:50
Stopa vede do Liptákova – ČT2 – 19:30
Lijavec – ČT2 – 20:00
Pomáda – ČT2 – 21:40
Piráti na vlnách – Nova Cinema – 22:00
Vrať se do hrobu – Prima – 00:00


PÁTEK 1.1.
Světáci – ČT1 – 4:15
Mary Poppins – ČT2 – 8:50
Jezerní královna – ČT1 – 9:50
Nekonečný příběh – Nova – 14:50
Johnny English – Nova – 15:00
Obušku, z pytle ven! – Nova – 18:05
Meky – ČT2 – 20:00
Raubíř Ralf – Nova Cinema – 20:00
Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 – Nova – 20:20

SOBOTA 2.1.
V srdci moře – Nova – 11:30
Anna a král – Prima – 13:30
Yes Man – Nova – 13:35
Marley a já – Nova – 17:15
Vzhůru do oblak – Nova Cinema – 20:00
Vlastníci – ČT1 – 20:05
Psí ostrov – Prima Cool – 20:15
Vincentův svět – Nova Cinema – 21:50
John Wick – Nova – 22:25

NEDĚLE 3.1.
Inkoustové srdce – Nova – 11:30
O Janovi a podivuhodném příteli – ČT1 – 15:55
Velký Gatsby – Nova Cinema – 20:00
Statečné srdce – Prima Cool – 20:15
Hamlet – ČT art – 20:15
Volný pád – ČT2 – 22:00
Smrtonosná zbraň 3 – Nova – 22:05
Čas smyslnosti – ČT1 – 23:15
Brubaker – Prima – 00:25