Cobra Kai (1. ledna, Netflix) odehrávající se třicet let po Karate Kid vykopne třetí řadou lednovou seriálovou nabídku. Čtyřdílná Božena (3. ledna, ČT) nabídne pohled na Boženu Němcovou v melodramatu v hlavní roli s Annou Geislerovou. Policejní sci-fi The Watch (3. ledna, BBC) volně nakládá s postavami Terryho Pratchetta. Nicolas Cage nám objasní etymologii nadávek v History of Swear Swords (5. ledna, Netflix). Zoey's Extraordinary Playlist (7. ledna, NBC) je muzikálová dramedy o programátorce, která slyší vnitřní hlas lidí jako písně. Nová komedie od tvůrců 30 Rock Mr. Mayor (7. ledna, NBC) představí v hlavní roli Teda Dansona. 

 

Dark Academia estetiku si budeme moci vychutnat v druhé sérii fantasy Discovery of Witches (8. ledna, Sky). Tentýž den startuje i druhá řada mé oblíbené Dickinson (8. ledna, Apple TV+), která vypráví o mládí americké básnířky velice moderním, osobitým a okouzlujícím způsobem. Seriál inspirovaný knihou Neila Gaimana Američtí bohové (10. ledna, Starz) uvede svou třetí řadu. Animovaná dobrodružná komedie Disenchantment (15. ledna, Netflix) o princezně Tiabeanii odstartuje třetí sérii.

 

Vrcholem lednového kalendáře je bezpochyby nový seriál Marvelu WandaVision (15. ledna, Disney+) o Visionovi a Wandě Maximoff aka Scarlet Witch, stylizovaných jako předměstský pár v 50. letech snažící se utajit své superhrdinské schopnosti. Poněkud méně očekávanou komiksovkou je Batwoman (17. ledna, The CW), v níž došlo před druhou řadou k přeobsazení ústřední herečky.

 

Riverdale (20. ledna, The CW) započne svou pátou sezónu. Walker (21. ledna, The CW) je reboot seriálu Walker, Texas Ranger. Jurassic World: Camp Cretaceous (22. ledna, Netflix) je animovaná výprava na ostrov Isla Nublar, kde – světe div se – opět uniknou dinosauři a začnou ohrožovat návštěvníky. Snowpiercer (25. ledna, TNT) inspirovaný filmem oscarového režiséra Parazita uvádí po půl roce druhou sezónu. A  Bonding (27. ledna, Netflix), komedie o profesionální domině, bude chtít dominovat vaší pozornosti druhou řadou. 

Který ze seriálů uváže před obrazovku vás?