Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


trešlson
22.03.2021 14:12:10
on-line

za mě rozjezd naprosto ok
Akční sekvence na začátku zabrala čtvrtinu dílu. Což si myslím, že je více než velkorysé a navíc nezůstalo jen u ní. takže zhruba třetina epizody byla akce (a to nadmíru povedená akce). Nevím, co od seriálu čekat víc. Čeká nás šest dílů a rozhodně by bylo neúnosné (nejen produkčně). kdyby se "šlapalo do plnejch" celou stopáž. Navíc poznání osobního pozadí zejména u Sama ve filmech chybělo, takže jsem za to rád. Měl jsem trochu strach z návratu k jistotě, protože WandaVision se mi líbilo dost a patřím k těm, kterým úplně nesedla až poslední epizoda. Za mě u FaWS nadprůměrná spokojenost a doufám, že se povede udržet kvalita až do konce.

Attikus
22.03.2021 09:00:05
on-line

Osobne som pochopil, že ten nový Cap je iba nejaký hochštapler, čo bude akurát tak len na marketingové veci a vybrali takého čo sa podobá na Steva Rogersa čo najviac, no a samozrejme že keď logicky vybrali belocha, keďže Steve je beloch, tak v tom samozrejme hneď vidia všetci rasizmus...

Burgermiky
22.03.2021 06:52:04
on-line

Dobrý rozjezd
Akční scény byly v seriálu celkem tři a velmi podařené, hlavně ta ve flashbacku WS. Vnímala jsem, že Wandavision měla těžkopádný rozjezd v prvních dílech, a že úspěch seriálu nebyl na "první pohled", a to je úmysl těch seriálů, aby se karty z rukávu teprve postupně vytahovaly. A že seriál neměl silný moment ? Na sociálních sítích se řeší zjevení nového kapitána Ameriky, což byl pro mnohé opravdu šok. Zajímavé jsou ještě pražské interiéry, které byly v pilotu vidět, Ministerstvo kultury a Živnostenská banka.

Failarth
21.03.2021 22:53:13
on-line

To je studená sprcha zase...doufám, že bude lépe

mimomisu
21.03.2021 19:03:20
on-line

Jo, no. vicemene souhlas. u Wandavision jsem to citil podobne a popravde trochu doufam, ze pomaly rozjezdy nebudou poznavacim znamenim MCU serialu (Wandavision byla nakonec moc fajn).

© Copyright 2000 – 2021 Všechna práva vyhrazena.