Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Zobrazuji položky 261 – 280 z 347

1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18

SpikeBtVS
04.02.2014 01:38:32
on-line

Tak budou teda na TVZ nějaké změny k lepšímu nebo ne?

TedGeorge
30.01.2014 18:26:07
on-line

Dr.Z
Kéž by, před chvílí [link]

Dr.Z
30.01.2014 18:20:58
on-line

Mám tu pro tebe gif.

TedGeorge
30.01.2014 17:35:13
on-line

Brý ráno

BranoZ
30.01.2014 12:05:52
on-line

Pridávam svoj súhlas s Tedom.

Inak to prepojenie MZ a TZ je aj takom čase od vzniku TZ nejaké zvláštne a nedoriešené.
Aj čo sa týka drobností na stránke.
Napr. dole na TZ sú štatistiky (zrejme návštevnosť článkov) a po odkliknutí podrobnejšej štatistiky to ukáže návštevnosť filmov na MZ.
K tej bitke buchiet je dokonca v hornej lište odkaz Celebrity - Bitva buchet, takže nevidím problém v novej bitke seriálových kočiek, ktoré sa posledný rok zviditeľnili.


TonyClifton
30.01.2014 11:12:05
on-line

Musel bych znova zopakovat ten argument o tom, že odkazovat Domácí kino na AVmanii, Kecárnu na Zpovědnici, Bitvy na nějakou Buchtmánii, to fakt není cesta k integraci. A rušit něco úspěšnýho a frekventovanýho a převádět to jinam, to fakt připomíná Google+ To když už sjednoťte tu horní lištu diskuzí uplně a třeba při psaní názvu seriálu nabídněte kontextově možnost přejití do profilu na TVzone, to by neměl být problém, ne? A taky bych celkově popřemýšlel nad designem a propojením s MZ. Byl by velkej problém to hodit do jednoho? Protože ta fialová je fakt pekelná. Ani jeden z těch webů nenavštěvuju, ale fakt se mi líbí styl jakým je např hobby.cz pod idnesem.

BranoZ
30.01.2014 11:06:16
on-line

Tiež nechápem ten odpor proti presunu diskusie o seriáloch na web o seriáloch. Je to len o zvyku a pohodlnosti.
Bol by to softwareový problém, JEDNÝM kliknutím do diskusie SERIÁLY na MZ sa dostať napr. priamo do diskusie SERIÁLY na TZ?

Davies182
30.01.2014 10:05:14
on-line

TonyClifton
Chápem to.
Takže co to mění na tom, že jsou to s odpuštěním dva podělaný kliky myší navíc ?

TonyClifton
30.01.2014 09:59:23
on-line

Ted
Tady fakt nešlo o odpor k TVzone, aspoň ne z mý strany. Spíš šlo o zrušení tý oblíbený kolonky, toho chlívečku, kterej žhavíme po každý seriálový pecce.

Davies182
30.01.2014 01:05:04
on-line

Oh, boys!
TZ crew zamáčkla slzu za srdceryvnou podporu, a de se psát dál.
Nepřísluší mi se jakkoliv vyjadřovat ke spoustě věcem níže , hádám ale, že na dalším srazu s Hladem možná nebudem probírat jen seriály a filmy . Hlavně že nás to furt baví, a vás číst.
But I guess changes has to come in any ways.
(psal bych tyhle frázy česky, ale prostě zněj úplně debilně )
P.S. Davies v MZlive? Tyvole, zatim si absolutně neumim představit, kdo a jak by za pochodu vystřihával to koktání z nervozity a rudolící xicht . To by muselo bejt TZ"almost"live, nebo něco. Nebo začít s audiem...

KarelR
30.01.2014 01:02:28
on-line

TedGeorge
29.01.2014 23:18:52
on-line

Memphis
Díky za souhlas. Jak tobě, tak Verbstovi. Podle mě už ten status quo s TVZ trvá hrozně dlouho a něco se prostě už musí změnit. Jesus, řeknu to ještě jednou. Fakt mi do těch vnitřních procesů a fungování MZ - TVZ nic není. Ale takhle to dál přece nemůže jít. Chudáci kluci se posledních pár tejdnů snaží o něco novýho, ale bez jinýho přístupu z MZ to prostě nepůjde. A začíná mi za ně být skoro až studno.

Jinak ještě k tomu poslednímu bodu. V tý seriálový diskuzi na MZ se Spooner a Dr.Z občas objeví. A ta snaha o aspoň malou změnu tam byla (a já sem jí měl podpořit mnohem víc - ano, klik na seriálovou diskuzi - automaticky na tvzone) . A mělo to navzdory protestům OKMAZITE projít. Ale neprošlo. A víme kdo to utnul...

Občas je potřeba udělat nepopulární krok, dupnout si a něco změnit. Davies psal, že si jdou zejtra sednout. Tak třeba si to někdo přečte a třeba bude někdo aspoň s něčím souhlasit.

Memphis
29.01.2014 23:11:26
on-line

Ted
V podstatě souhlasim. Asi už jsme si všichni až moc zvykli na tu "rodinnou" atmosféru na MZ a pocit, že do toho redakci můžeme pořád kecat. Nicméně bych uvítal, kdyby se někdo z redakce občas v diskuzi objevil, a k těm připomínkám se vyjádřil. V seriálech na MZ proběhla spousta příspěvků, a jedinej, kdo se tam ukázal, byl Davies...

TedGeorge
29.01.2014 23:01:08
on-line

Jinak ještě pro jistotu dodám následující. Nikdy sem se o tomhle s žádným členem redakce nebavil. Nějaká PM byla, ale nikdy se to nevěnovalo níže zmíněnýmu. Pouze šlo o dopourčení filmů, seriálů atd.

A kdyby o tom se mnou někdo někdy kecal v PM (což se fakt nestalo), tak bych to fakt neprezentoval v diskuzi a nechal bych si to na tu PM. To jenom, aby za to případně nebyl prcanej někdo jinej než já.

verbst
29.01.2014 22:48:18
on-line

TedGeorge
Ouch.

S tou seriálovou diskuzí mně to taky zarazilo. A docela dost. Jeden klik navíc... (Jediný co mi vadilo by byla ta ztráta těch napsanejch příspěvků.

Ale jo, je hrozně jednoduchý si takhle říct, že máš pravdu, ale fakt nevím, co bych udělal jinak a jak bych to naboostoval. Tomuhle moc nerozumím.

Věz tedy, že pokud jsi někoho případně tímhle nasral, tak je i někdo, kdo tě naprosto chápe a v podstatě souhlasí.

TedGeorge
29.01.2014 22:35:32
on-line

Tak, budu teďka bruslit na hodně tenkým ledě a pár lidí možná naseru, ale to nutkání to sem napsat je moc silný. Následuje několik disclaimerů...

1. Jak už sem někde psal, zapíjím haluzní zkoušku a dost možná už sem vožralý jako dobytek. Ty posty kontroluje kámoš - řidič, jinak by tam bylo nasekáno haleluuuuja chyb.

2. Do vnitřního fungování tvzone - bossů z moviezone my nic není dost možná by se ten příspěvek víc vyjímal v pm Daviese nebo Hlada. S oběma bych si jednou rád dal pivo a pokecal.

3. Z důvodů, který tu fakt nechci řešit MZ finančně nijak nepodporuju a ani to neplánuju. Nejsem si moc jistý, kolik těch případných peněz jde na tvzone (koneckonců se neúčastním - fakt mi do toho nic není), ale právě tvzone, nikoliv MZ moloch bych rád přímo finančně podpořil. Není to ani tak o tom, že bych neměl litr dva na poslání, spíš mám osobní výhrady k MZ,

4. Když to shrnu, nemám vám do toho co kecat. Je to váš píseček a já sem jenom jeden čtenář, kterej může mít na potencionální směřování TVZ úplně jinej pohled, než většina ostatních. Co upřímně říct můžu je to, že mi TVzone není lhostejná, a proto tu nechávám ten noťas nečuchnoust tím hospodským smradem.

Dobrá, disclaimery jsou za náma, teďka snad k meritu věci. Kdybych se měl pokusit o přirovnání, tak mám pocit, že MZ vlastní Ferari, který nechává v garáži. Když se podívám třeba na Gorilu, tak tam ty články nemají takovou úroveň jako tady. Jenomže TVzone je velmi neštastně brána a prezentována jako mladší bratříček MZ, který je pro mě (velikéééé imho) amatérsky podporován a prezentován na netu.

Jak už sem psal ve dvojkovým disclaimeru, je mi hovno do toho, jak funguje komunikace mezi MZ a TVZ. Ale nezlobte se na mě, omezit prezentaci TVzone na občasný propagování článku v liště na MZ je trochu málo. A mám pocit, že počet přečtení jednotlivých článků jasně napovídá, že MZ čtenáři sem nechodí v takovým počtu, v jakým by měli.

Rád bych nabídl nějakej jednoduchej recept, jak to změnit. V posledních tejdnech sem nějakej ten návrh v diskuzích snad prezentoval, ale to prostě nestačí. Pokud se má TVzone etablovat jako Gorila a další, tak potřebuje nějakej boost. A ten jeden úvodní článek (kdysi) na moviezone fakt nestačí. Přijde mi neskutečně smutný ten odpor velké části čtenářů MZ sem chodit. Velmi (ne)pěkně to bylo vidět u snahy zrušit seriálovou diskuzi a snaze dostat sem lidi aspoň tak.

Následovaly protesty, odpor, víte co. Já osobně bych neměl koule na to trávit hodiny nad psaním článků, který velmi často nejsou komentovaný v diskuzích. A přečte si je prá stovek lidí, což je prostě šíleně málo. Chybí mi tu nějaký gesto, nějaká snaha, která by ten stav změnila. Ono je hezký se jednou za měsíc sejít v hospodě a podiskutovat si. Ale

Ale pokud někdo toho Civala nenakope do prdele a nedupne si, tak se nic nezmění. Proč po x měsících ještě nebyl ani jeden člen Tvzone v MZ live? Proč už měsíc nejede bitva buchet právě tady? Proč není na úvodní stránce MZ obří odkaz s cool obrázkem na TVzone a je tam jenom pitomej nenápadnej odkaz, na kterej nikdo neklikne jak je rok dlouhej? Proč sem NIKDY a NIKDE na netu nenarazil na jakejkoliv banner propagující tvzone? Opravdu je to všechno otázka financí? To chce MZ operovat jako CSFD? (Víte jak to myslím, raději to nerozvádět...). Člověk z toho má skoro až pocit, jako by se MZ za Tvzone styděla, a ta aktivita vyúsťující v podporu tohodle projektu končila tam, kde by to snad nějakým způsobem mohlo MZ omezovat.

Tak. Už takhle sem si zadělal na PM posílající mě víte kam, takže to utnu.
Bylo by mi strašně líto, kdyby se nic nezměnilo a Tvzone zanikla. Dupněte si, nevzdávejte to, bojujte. Napsali ste tu už stovky článků, který by mělo číst mnohem, MNOHEM víc lidí.

Pokud sem takhle večer někoho nasral, tak se omlouvám. Na začátku tohodle ultrasuperdlouhýho postu byl dobrej úmysl. Je dost dobře možný, že ve víc jako polovině těch věcí, co sem napsal, sem naprosto mimo a to poslání do prdele si víc než zasloužím. Ale v něčem sem se trefit musel, a třeba se někdo aspoň na chvíli chytne za hlavu a něco změní.

Dík za vaší práci chlapy, jste dobrý a fandím vám. Čus.Davies182
29.01.2014 21:23:24
on-line

A nude videa a fotky se mně osobně taky zamlouvaj , tady je to ale těžký, víme.

Davies182
29.01.2014 21:22:16
on-line

Tony, verbst, TedGeorge
Na zejtra je svolána menší brainstormingová akce, o bitvě buchet rozhodně padně pár slov. Let's see...

TedGeorge
29.01.2014 17:17:53
on-line

verbst


Následují mírně opilecké kecy, slaví zkoušku a je tu wifina.

Hele jako tvzone je strašně fajn, ale ta stálá základna z moviezone sem prostě nechcoe chodit. Kdyby se bitva buchet přesunula sem, tak to sem přitáhne mnohem víc lidí a oživí se to. Pokud by situace už fakt byla kritická, a obětovali by ste možnost podívat se na sebe ráno do zrcadla, tak čtenost by zvedla Harazimovina. Harazimovina by byly erotický scény v seriálech včetně klipů z metacafé nebo nějakýho takovýho serveru. Prostě by vycházeli články o top 10 nude scénách v seriálech za poslední rok atd. Ano, bylo by to hazardování (minimálně) s dobrou pověstí redaktorů, ale prasata z googlu by tu najednou začala hledat lanýže a lidi by to sem přitáhlo.

verbst
28.01.2014 19:12:10
on-line

BITVA seriálovejch Buchet.
Yop, souhlas.

Natalie Zea
Dawn Olivieri
Melissa Rauch
Amanda Setton
Rashida Jones (Nevím, jestli tam už nejní...)

Zobrazuji položky 261 – 280 z 347

1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.