Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Seriálová nálož: Fringe


ikona
KarelR
seriálová nálož
Končíme rok se záhadami. 

S krátkým hodnocením čerstvých dramatických hitů na poli seriálů se od teď budete setkávat v rubrice Seriálová nálož. Tentokrát tu najdete akorát Fringe. Časem se pochopitelně bude obsah rubriky měnit, některé seriály přibudou, některé zmizí, prostě podle atraktivity samotných seriálů nebo televizního programu.

Fringe S05E10

V závěru minulé části dostal tým do opatrovnictví dětského Pozorovatele, jenže velmi rychle vychází najevo, že chlapec nemluví. Tým požádá o pomoc Ninu Sharp, která je zavede do tajné laboratoře Massive Dynamics, ve které společnost tajně zkoumala Observery a nachází se zde i zařízení na čtení jejich myšlenek. Na chlapce ale zařízení nezabírá, a tak se část týmu vypraví do vládního skladiště pro další, aby měl chlapec naopak možnost vstoupit do jejich mysli. Tou dobou už ale tým sledují Pozorovatelé, a než se Olivia s Peterem a Walterem stačí vrátit do tajné laboratoře, přepadne Ninu Windmore. Nina těsně před jeho příchodem stačí chlapce ukrýt, a než z ní Windmore stačí cokoliv vypáčit, prostřelí si hlavu.  Po všech peripetiích se Walter konečně propojí s chlapcem a epizoda končí zjištěním, že tajuplný Donald je ve skutečnosti September.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace