Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Hannibal: Makrorecenze 1. sezóny

příspěvky 1 - 1 Napsat příspěvek
"Hello, Will. Hello, dr. Lecter." :+

V mých očí naprosto super. Miluju pomalu budované cliffhangery a ještě víc tiché manipulace v pozadí, na tomhle seriálu je ale obzvlášť super, že Hannibalovi motivy neznám víceméně až do konce, respektive, mohu si myslet něco, co mi na konci buď potvrdí, nebo vyvrátí - potvrdil mi to a to je to, co mě činí tak nadšeným, ten pocit zadostiučinění (ve smyslu, že jsem větřil od začátku nějakou zradu). Opravdový pocit zadostiučinění nicméně doufám dorazí na konci druhé řady - všichni víme, jak ten seriál musí skončit a ačkoliv jsem si tenhle seriál velice oblíbil, nerad bych, aby zašli příliš daleko - tenhle dějový oblouk jim vyšel, ale nic nejde natahovat donekonečna a byl bych moc nerad, kdyby zrovna Hannibal byl tím dalším příkladem toho, že v nejlepším se mělo skončit, viz. Homeland..

Dávám 9/10, protože mi zde opravdu sedlo téměř naprosto vše, několikrát jsem se i bál a pak to finále, které mi zkrátka udělalo radost.
10651
"Hello, Will. Hello, dr. Lecter." *:+* V mých očí naprosto super. Miluju pomalu budované cliffhangery a ještě víc tiché manipulace v pozadí, na tomhle seriálu je ale obzvlášť super, že Hannibalovi motivy neznám víceméně až do konce, respektive, mohu si myslet něco, co mi na konci buď potvrdí, nebo vyvrátí - potvrdil mi to a to je to, co mě činí tak nadšeným, ten pocit zadostiučinění (ve smyslu, že jsem větřil od začátku nějakou zradu). Opravdový pocit zadostiučinění nicméně doufám dorazí na konci druhé řady - všichni víme, jak ten seriál musí skončit a ačkoliv jsem si tenhle seriál velice oblíbil, nerad bych, aby zašli příliš daleko - tenhle dějový oblouk jim vyšel, ale nic nejde natahovat donekonečna a byl bych moc nerad, kdyby zrovna Hannibal byl tím dalším příkladem toho, že v nejlepším se mělo skončit, viz. Homeland.. Dávám 9/10, protože mi zde opravdu sedlo téměř naprosto vše, několikrát jsem se i bál a pak to finále, které mi zkrátka udělalo radost.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se