To v Americe mají i 13 dílné kabelové seriály kromě showrunnera i celý tým scénáristů, kteří tu synopsi rozepíšou do epizod a tvůrce-showrunner sám píše třeba jenom první a poslední díl celé sezóny.
Ale nevadí, na nový rok je tu Sherlock a tam se o kvalitu nebojím

. Jinak to ovšem vypadá na další lahůdkový nášup, těším se moc
.