Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Cool videa: Kultovní hlášky a scénáristi

příspěvky 1 - 2 Napsat příspěvek
Zatím jsem se k tomu ještě nedostal (viděl jsem jen asi prvních 10 minut), ale ty Roundtable jsou obecně super, takže se na to určitě chystám :+
13311
Zatím jsem se k tomu ještě nedostal (viděl jsem jen asi prvních 10 minut), ale ty Roundtable jsou obecně super, takže se na to určitě chystám *:+*
0 0
reagovat
Díval se někdo (včetně Dr.Z) na ten Showrunner Roundtable? Nejdřív se to zdá dlouhý, ale najednou to uteče a na konci jsem chtěl aby si mohli povídat ještě další hodinu. Sympatický, nejistý Sorkin, "nováček" Pizzolatto, ze kterého je Cohle dost cítit (tedy naopak)... ale kdybych měl jít na pivo s jedním z nich, bude to - což bych před videem netipoval - Matthew Weiner z Mad Man.
Musím si někdy pustit i ty starší roundtables.

Seriálové hlášky - na tom je krásně vidět, že nemá cenu přátelům pouštět vtipné scény a pak být zklamán jejich vlažnou reakcí; u "svých" seriálů jsem se spokojeně usmíval, hlášky z ostatních mi přišly nevtipné až trapné.
13306
Díval se někdo (včetně Dr.Z) na ten Showrunner Roundtable? Nejdřív se to zdá dlouhý, ale najednou to uteče a na konci jsem chtěl aby si mohli povídat ještě další hodinu. Sympatický, nejistý Sorkin, "nováček" Pizzolatto, ze kterého je Cohle dost cítit (tedy naopak)... ale kdybych měl jít na pivo s jedním z nich, bude to - což bych před videem netipoval - Matthew Weiner z Mad Man. Musím si někdy pustit i ty starší roundtables. Seriálové hlášky - na tom je krásně vidět, že nemá cenu přátelům pouštět vtipné scény a pak být zklamán jejich vlažnou reakcí; u "svých" seriálů jsem se spokojeně usmíval, hlášky z ostatních mi přišly nevtipné až trapné.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se