Samozřejmě že to ale není vtipné jak to bývalo a je to škoda. Nebaví mě ty nudné vztahové linie, nějak staře vypadajíci Raj ani ostříhaná Penny. Je fakt škoda že Rajuv otec neměl větší prostor, protože je to skvělá postava..Zrovna to nahánění holuba byla dobrá sranda.
Samozřejmě že to ale není vtipné jak to bývalo a je to škoda. Nebaví mě ty nudné vztahové linie, nějak staře vypadajíci Raj ani ostříhaná Penny. Je fakt škoda že Rajuv otec neměl větší prostor, protože je to skvělá postava..
Samozřejmě že to ale není vtipné jak to bývalo a je to škoda. Nebaví mě ty nudné vztahové linie, nějak staře vypadajíci Raj ani ostříhaná Penny. Je fakt škoda že Rajuv otec neměl větší prostor, protože je to skvělá postava..|
reagovat
|
. Jinak to ovšem vypadá na další lahůdkový nášup, těším se moc
. Po předčasném odpískání seriálu se už v předchozí sezóně namísto uceleně koncipované planet of the week sezóny přepnulo do režimu kreativní laboratoře, ve které se testují limity toho, co ST ještě snese (a co případně už ne) a tohle experimentální rozšiřování žánrových/tematických hranic očividně bude pokračovat i v nadcházející sezóně (doufám, že tentokrát konečně dojde i na )